palazoğlu römorkumuz geldi

Ynt: palazoğlu römorkumuz geldi

hayırlı olsun rabbim içini bol bereketli mahsullerle doldurmayı nasip etsin

kRnbL_59 link=topic=61918.msg689954#msg689954 date=1358873461' Alıntı:
hayırlı olsun tekerlekler küçük duruyor..ve ön ilavelerin sökülememesi büyük sıkıntı oluyo..
tekerlekleri ideal görünüyo bu ebatta olmazsa dönüşler sıkıntı çıkarıyor ya lastiği yiyor ya da jantlara ağır geliyor. ön ilavelerde parçalı ayrıla biliyor

aribas link=topic=61918.msg689968#msg689968 date=1358874348' Alıntı:
hayırlı olsun rabbim içini bol bereketli mahsullerle doldurmayı nasip etsin

tekerlekleri ideal görünüyo bu ebatta olmazsa dönüşler sıkıntı çıkarıyor ya lastiği yiyor ya da jantlara ağır geliyor. ön ilavelerde parçalı ayrıla biliyor
amin cümlemize inşallah bol bereketli yıllar gelir

by_zebani link=topic=61918.msg689974#msg689974 date=1358874789' Alıntı:
arkadaşım hayırlı olsun bende avrasya tarım fuarında sormuştum havuz kasa 6 ton 50 cm üzerine ilave 13.000 dedi tır tipi tek dingil arkaya damperli römork ta aynı fiyattı ama çok güzel ve kaliteli işçilik yapıyolar
teşekkür ederim şimdilik öyle görünüyo bi tanede köksal aldık aynı 10 tonluk adapazarı yapısı daha gelmedi o

Güzel paylaşım. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bizde de aynı tipinden var. Ama bizimkinin lastikler dorse tekeri. Bununkiler bana ufak geldi. İlavelerde 3 sıra olunca römorku göstermemiş. Ya aynı boyda daha geniş, yada bir boy daha büyük dorse tekeri olsaymış daha gösterişli olacakmış. Birde rengi niye john deere yeşili acaba. Sizde JD yok bildiğim kadarıyla...:D Benim Palazoğlu ' nun yeni pistonlu kapaklı modelleri hoşuma gidiyor. Onlar daha gösterişli ve etli römorklar sanırsam. Onların yeni tek dingil 8 tonluğu çıkmış. O şimdi hoşuma gidiyor benim. Fiyatını sormuştum. Bugün cevap gelmiş. 9.750 TL miş...:D