Nokia nın yeni Modeli : LUMIA 820 HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ. . ACİLL

Telefon konusunda çok bahtısızım 2 sene önce 700 tl verip c6-00 kızaklı modelini aldım , mesajlaşacağım için tercihim ondan yana olmuştu ama lanet olsun o bozulmaktan ben yaptırmak dan düzen oturmadı. bugün babam la konuştum bakalım dedi avea bayisine gidip bakmıştık lumia 820 windows phone 8 işletim sistemi var. çevrenizde kullanan veya sizde varsa görüşlerinizi alabilirim çok iyi olur :) :)

Ynt: Nokia nın yeni Modeli : LUMIA 820 HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ. . ACİLL

aman Ali uzak dur windows 8 telefonlarından.. lumia 9 dan arkadaşımın telefonda aldığımız hata aynen şu: ' önyükleme için cd takınız ' .. telefon bu hatayı verince arkadaş acil yola gideceğinden benim telefonu aldı onu yaptırıp ben kullandım 2 gün lanet olsun öyle telefona.. çok bi para ödemedik, zaten olabilecek bir hataymış.. mağlum windows telefonu zuha-*-s
Lumia yı hatta hiçbir nokia yı tavsiye etmem.. Dokunmatik ekranlı hassas bir telefon istersen samsung galaxy ace 2 veya wonder güzel telefonlar.. fiyat aralığıda çok değil biri 750 diğeri 800 civarında.. Daha fazla para veririm dersen de S3 mükemmel ötesinde... *098*-

Aykut Güler link=topic=61922.msg689912#msg689912 date=1358871610' Alıntı:
aman Ali uzak dur windows 8 telefonlarından.. lumia 9 dan arkadaşımın telefonda aldığımız hata aynen şu: ' önyükleme için cd takınız ' .. telefon bu hatayı verince arkadaş acil yola gideceğinden benim telefonu aldı onu yaptırıp ben kullandım 2 gün lanet olsun öyle telefona.. çok bi para ödemedik, zaten olabilecek bir hataymış.. mağlum windows telefonu zuha-*-s
Lumia yı hatta hiçbir nokia yı tavsiye etmem.. Dokunmatik ekranlı hassas bir telefon istersen samsung galaxy ace 2 veya wonder güzel telefonlar.. fiyat aralığıda çok değil biri 750 diğeri 800 civarında.. Daha fazla para veririm dersen de S3 mükemmel ötesinde... *098*-
dediğini de sordum ilk başta 920 yi sordum , adam ın tek sözü uzak dur abicim dedi , hata lı telefon arıza veriyor dedi 620 de öyle dedi tek tutulan arıza çıkarmayan modeli bu 820 dedi. s3 bana gelmez hassas ince iki arkadaşm aldı düştü bile denilemez çarptı ekran gitti tamamen.ona yanaşmıyorum o yüzden :)

Ali nokia falan hikaye başka bi model bak bende alıcam bende de 5800 var sony nin yeni bi modeli çıktı xperia z mart ayında gelicek onu bekliyoum bende

Lumia görünüş olarak şık bir telefon ama android olmadıktan sonra gerisi hikaye nokianın bu konuda kendini geliştirmesi lazım. sony veya samsung galaxy wonder alabilirsin ;)

ben de nokia e 7 kullanıyordum. senin ki gibi bozuldu, garantiye gönderdim.Garantiden 20 iş gününü geçince para iadesi hakkı kazandım ve ticaret müdürlüğüne başvurarak fatura paramı aldım. Şimdi ise Samsung S3 kullanıyorum gerçekten harika bir makina. Çok hızlı, hatta bilgisayardan daha hızlı, daha hiç donmadı bile :D. ve en önemlisi android istediğin her türlü yazılım program uygulama hepsi android için, haddinden fazla uygulama var. kesinlikle nokia alma derim. s3 ü düşün ben de başta samsung sevmiyordum ama sırf bu s 3 ten dolayı samsungu ayakta alkışlıyorum alk-*s alk-*s alk-*s

hımm şimdi herkesin kararı alma tarafında , ama güzel telefonya windows 8 ede tüm uygulamalar yüklenebiliyor. kararsız kaldım şimdi :S :S

phantomerkunt link=topic=61922.msg689949#msg689949 date=1358873179' Alıntı:
ben de nokia e 7 kullanıyordum. senin ki gibi bozuldu, garantiye gönderdim.Garantiden 20 iş gününü geçince para iadesi hakkı kazandım ve ticaret müdürlüğüne başvurarak fatura paramı aldım. Şimdi ise Samsung S3 kullanıyorum gerçekten harika bir makina. Çok hızlı, hatta bilgisayardan daha hızlı, daha hiç donmadı bile :D. ve en önemlisi android istediğin her türlü yazılım program uygulama hepsi android için, haddinden fazla uygulama var. kesinlikle nokia alma derim. s3 ü düşün ben de başta samsung sevmiyordum ama sırf bu s 3 ten dolayı samsungu ayakta alkışlıyorum alk-*s alk-*s alk-*s
s3 çok hassas bi telefon o yüzden pek olumlu bakmıyorm ona , olurmu olur elimizden düşer ondn sonra uğraş dur. oda düşündürüyor beni :S

adige link=topic=61922.msg689925#msg689925 date=1358872090' Alıntı:
ıphone 4 s derım ıkıncı el temız de olabılır ben cok memnunum

4s çok güzel ve kullanışlı bende öneririm. S3 bilmiyorum ama eline alan bırakmıyor daha kullanmak nasip olmadı.

biladerim nokia nın evri geçti uzak dur. androidler çıkalı nokia da bi gelişme ilerleme olmadı. Bütçe ne kadar ona göre en uygun seçenekleri buluruz. Samsung veya sony nin bazı modelleri güzel. çok acil değilse mart ayını bekle yeni modeller gelecek ve piyasadakilerin fiyatıda ona göre düşecek

anayurtlu link=topic=61922.msg690008#msg690008 date=1358876859' Alıntı:
biladerim nokia nın evri geçti uzak dur. androidler çıkalı nokia da bi gelişme ilerleme olmadı. Bütçe ne kadar ona göre en uygun seçenekleri buluruz. Samsung veya sony nin bazı modelleri güzel. çok acil değilse mart ayını bekle yeni modeller gelecek ve piyasadakilerin fiyatıda ona göre düşecek
Para var adamda aga dururmu harcıcak illa. :) Sola diyorum bende :D

rocky link=topic=61922.msg690011#msg690011 date=1358876984' Alıntı:
Para var adamda aga dururmu harcıcak illa. :) Sola diyorum bende :D
Göönüm sola dan yana alk-*s ama teknoloji tutkunu sürekli yenilik ve yazılım isteyen varsa sola, ray gibi ram i 512mb cihazlardan uzak dursunlar çünkü güncelleme almayacaklar. En son I.C.S güncellemesi alabiliyolar. Yeni nesilin Jelly Bean güncellemesini isteyenler en az 1000 TL cik bi bütçeyi gözden çıkarması lazım :D