Sony Xperia P hakkında düşüncelerimiz ;)

Sitede bi telefon muhabbeti gidiyo bakalım bende 4 senelik samsung L700 ile artık ayrılma vaktinin geldiğine karar verdim ve Sony Xperia P yi almak istiyorum kullananlar varsa tavsiyelerinizi öğrenmek isterim...
xperia-p-red-486x489.png

xperia-p-black-486x489.png

Ynt: Sony Xperia P hakkında düşüncelerimiz ;)

Alternatif cihazlarda var fakat sony xperia z modelini beklemeni öneririm :)
veya Lg optimus g pro olabilir ;)
fiyat olarak p modelinden pahalı olabilirler yalnız :/
hiç olmadı Sony Xperia S al p ile arasında pek bi fiyat farkı yok hepsiburada.com da var bakabilirsin fiyatlarına.

ertac sahın link=topic=62018.msg691649#msg691649 date=1359134367' Alıntı:
hayırlı olsun sony ıyıdr sony :D
bakalım 1 2 haftaya alcamda yinede bi soruyum dedim özellikle gökhan abiyi bekliyorum bi görüş alayım :D
nailyetek link=topic=62018.msg691652#msg691652 date=1359134492' Alıntı:
Kırmızı olsun, Sony olsun.:D
kırmızısı zor bulunuyo be abi ama en güzeli de kırmızı :D Gökhan abiye sorcam da o mavi der şimdi ;D

reposion link=topic=62018.msg691655#msg691655 date=1359134592' Alıntı:
Alternatif cihazlarda var fakat sony xperia z modelini beklemeni öneririm :)
veya Lg optimus g pro olabilir ;)
fiyat olarak p modelinden pahalı olabilirler yalnız :/
hiç olmadı Sony Xperia S al p ile arasında pek bi fiyat farkı yok hepsiburada.com da var bakabilirsin fiyatlarına.
z çok tuzlu olur gibi :D valla ilk başta xperia ray alcam diye yola çıktık sonra sola yı inceledim en son P de karar verdik ipin ucu kaçmadan alıyım artık :D

rocky link=topic=62018.msg691661#msg691661 date=1359134777' Alıntı:
:D Hayırlısı olsun bilader :D
biladerim dur hele acele etme önce şeyi şeyetmek lazım ;)

ENES4422 link=topic=62018.msg691654#msg691654 date=1359134541' Alıntı:
Benim de Samsung var yeni almıştım ama hiç memnun kalmadım. Bu Sony görünüm olarak güzel görünüyor. Gerçi kullanmadım ama... :)
çevremde çoğu samsung kullanıyo ace, s2 falan var da tasarım olarak sony baya güzel

satocan58 link=topic=62018.msg691670#msg691670 date=1359135303' Alıntı:
androit olmasi yeterli.. rahat edersin..
abi sadece android olması yetmiyomuş bende başlarda öyle diyodum işi kurcaladıkça bi sürü bişey çıktı. forum siteleri sağolsun oralarda baya faydalı bilgiler çıktı.

omerfarukkoc link=topic=62018.msg691680#msg691680 date=1359135902' Alıntı:
Güzel Telefon :) Bende Alıcıları Arasındayım Xperia Serisinin :D

Öneririm Yani ;) Şimdiden Hayırlı Olsun Bilader...
eyvallah ömer xperia tip olarak baya güzel

Niçin Sony?

Bende SE Xperia Neo var. Yeni Xperia ' ları inceledim, benimkine ilaveten hiçbir şey yok. Telefonu bir buçuk senedir kullanıyorum, hakikaten her işimi görüyor ama yeniden alacak olsam Samsung alırdım. Tamam, hepsi Android ama her telefonun kendine özgü bir menüsü var. Bence en güzel ve en kullanışlı menü Samsung ' ta. Mesela Sony ' de ana ekrandaki pencere sayısını yönetemiyorsun, durumu çubuğunda mutlaka olması gereken bluetooth, wifi gibi kısayollar yok vs. Eğer ufak tefek detayları seviyorsan ve telefonu en ince ayrıntısına kadar özelliştirmek istiyorsan Sony sana yetmeyecektir. Ama dediğim gibi bunlara takılı kalmazsan her işini görür.

Ayrıca yeni farkettim, Xperia P sanırım Android 2.3. Yine kafanı karıştırmak gibi olmasın ama senin yerinde olsam Andorid 4 (İCS) alırdım. Çünkü yeni sistem bu. :)

Mustaf-a link=topic=62018.msg691724#msg691724 date=1359139381' Alıntı:
Niçin Sony?

Bende SE Xperia Neo var. Yeni Xperia ' ları inceledim, benimkine ilaveten hiçbir şey yok. Telefonu bir buçuk senedir kullanıyorum, hakikaten her işimi görüyor ama yeniden alacak olsam Samsung alırdım. Tamam, hepsi Android ama her telefonun kendine özgü bir menüsü var. Bence en güzel ve en kullanışlı menü Samsung ' ta. Mesela Sony ' de ana ekrandaki pencere sayısını yönetemiyorsun, durumu çubuğunda mutlaka olması gereken bluetooth, wifi gibi kısayollar yok vs. Eğer ufak tefek detayları seviyorsan ve telefonu en ince ayrıntısına kadar özelliştirmek istiyorsan Sony sana yetmeyecektir. Ama dediğim gibi bunlara takılı kalmazsan her işini görür.

Ayrıca yeni farkettim, Xperia P sanırım Android 2.3. Yine kafanı karıştırmak gibi olmasın ama senin yerinde olsam Andorid 4 (İCS) alırdım. Çünkü yeni sistem bu. :)
eyvallah mustafa abi valla telefonda öyle oyun falan oynamam fazla ek program kullanmam öyle fazla özelleştirmeyle uğraşmam. görünüş olarak xperia lar çok hoşuma gitti bi değişiklik olsun diye sony seçtim. Şu an için P ler android 2.3. ile geliyo ama ıcs güncellemesi mevcut ve mart ayında Jelly Bean güncellemesi alacak sırf bu yüzden xperia sola dan vazgeçtim. Bide samsunglarda 1 gb ram i ve CPU: 1ghz dual core olan önerebileceğin bi telefon varsa incelemeyi isterim

kullanım menüsü kolay olsun son teknoliji olsun dersen samsung galaxy s3 ortalama 1500 tl civarında samsung galaxy s3 mini var 900-1000 tl arası yalnız mininin kamerası 5 megapiksel birde hafızası 8 gb birde çekirdek faklılığı var onun dşında fazla değişik bir şey yok tlf num şık olsun diyorsanda sony xperia ark s modelini alabilirsin tlefon çok karizmatik duruyor

anayurtlu link=topic=62018.msg691738#msg691738 date=1359140434' Alıntı:
eyvallah mustafa abi valla telefonda öyle oyun falan oynamam fazla ek program kullanmam öyle fazla özelleştirmeyle uğraşmam. görünüş olarak xperia lar çok hoşuma gitti bi değişiklik olsun diye sony seçtim. Şu an için P ler android 2.3. ile geliyo ama ıcs güncellemesi mevcut ve mart ayında Jelly Bean güncellemesi alacak sırf bu yüzden xperia sola dan vazgeçtim. Bide samsunglarda 1 gb ram i ve CPU: 1ghz dual core olan önerebileceğin bi telefon varsa incelemeyi isterim

Sonradan güncelleme alıyorsa sorun yok o zaman. Samsung konusunda şuan bir fikrim yok ama imkanın varsa tabiki S3 veya Note2 diyorum. :)

Mustaf-a link=topic=62018.msg691759#msg691759 date=1359142397' Alıntı:
Sonradan güncelleme alıyorsa sorun yok o zaman. Samsung konusunda şuan bir fikrim yok ama imkanın varsa tabiki S3 veya Note2 diyorum. :)
yok abi telefon telefon olarak kalsın s3 falan o kadar açılmaya gerek yok :D 4.8 ' ' ekran var onu cebimde taşıyamam el arabası lazım ;D

Merhaba ,Baris bende S serisi var gayet memnunum özelliklede kamerasinin cözünürlügü cok iyi hem HD kamerasi var
ihtiyaclarina cevap verebilecegini düsünüyorum

Aspir link=topic=62018.msg691805#msg691805 date=1359145574' Alıntı:
Merhaba ,Baris bende S serisi var gayet memnunum özelliklede kamerasinin cözünürlügü cok iyi hem HD kamerasi var
ihtiyaclarina cevap verebilecegini düsünüyorum
aynen abi sony zaten kamerada diğer markalara göre daha iyi bide telefon öyle fazla büyük değil 4 ' ' ekranı var bana o bile büyük gelirde neyse :D sonuçta cepte taşınacak kullanışlı bişey olsun