çanta kaynak önerisi

Ynt: çanta kaynak önerisi

nailyetek link=topic=62024.msg693342#msg693342 date=1359398651' Alıntı:
Express UH 161 aldım, köyün trafosu 20 KW lık olduğu için bir türlüi stediğim kaynağı yapamadım, birde benim acemilik ön plana çıkınca patates ve göz damlasının tiryakisi oldum. Eskişehirdeki inşaatımıza götürdüm, trafo 100 mt mesafede, yaptığım kaynağa ben bile inanamadım.
abi kaynak işini yaptıktan sonra geniş bi kaba soguk suyu dolduruyorsun kafanı suya sokup gözlerini en az 20 saniye gözlerini aç gece rahat uyuyacaksın çok faydası oluyor

Bi dönem staj yaptığım işyeri kaynak makinası ve ekipmanları satış ve servisiydi. Ordaki arıza verme oranlarına bakarsak en iyi makina fimer (italyan kırmızı) ve magmaweld gibi duruyordu.. fimeri şantiyelerde çok kullanıyolar. geneli memnun. çin mallarını pek önermem. yine de bütçene göre tabiki..

takmaklı link=topic=62024.msg691868#msg691868 date=1359148035' Alıntı:
espresweld 161 al süper makina 3 sene önce 400 tl ye aldım.çanta kaynakla boşuna uğraşmışız senelerce 25 kg taşırken fıtık olcaktım.bunu at omuzana yürü.
aynen kardeş bendede expresweld 161 var bende 2 sene önce aldım kümesde çok lazım oluyo çok hafif çok hızlı hiç düşünme expresweld al

http://www.ereyon.com.tr/urun/expressweld-inverter-161-ultra-kaynak-makinesi-yeni-model.aspx

ben oerlikonun ürünlerini kullanıyorum. kullandığım ürün çok hafif ve çok kulanışlı. oerlikon.co m.tr/monostick_200i_pfc_invertor_kaynak_makinasi.html linnki kopyala yapıştır yaparak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Monostick 200i PFC

1 Faz 100-230 V aralışında herhangi bir voltajda çalışır ve jeneratör ile beslemeye uygundur.
Uzun şebeke ve kaynak kabloları ile performans kaybı olmadan kaynak yapar.
Açık havada kullanıma uygundur ve IP 23S koruma sınıfına girer.
Hafif ama sağlam bir yapıya sahiptir.
İnvertör PFC teknolojisi sayesinde düşük enerji harcar.
Fan ile soğutulur ve aşırı ısınmaya karşı koruması vardır.
Standart Aksesuarlar: Topraklama ve Elektrod Pensesi.

eser601 link=topic=62024.msg896356#msg896356 date=1401751139' Alıntı:
deha kaynak makinasının imalatçısıyız. 3.25 elektirod devamlı kaynatırsınız. 2 sene garantilidir.
0532 432 7006
dehakaynakmakinasi.com

gazaltı kaynağı en uygun ne kadar fiyatları..imal ediyormusunuz...
çanta kaynak pek verimli olmuyor köy yerinde yacacağın işlerde kalın profil yada demir kullancan elektirik akım düşük oluyor yaptırdığın işler aynı yerden tekrar atıyor vs...jeneratörle guzel bi gazaltı olsa icabında köylününde işini yaparsın..

Hermiyas link=topic=62024.msg692337#msg692337 date=1359227925' Alıntı:
İşletmelerimizde DEHA çanta kaynak kullanıyoruz. Çok ' ta memnunuz topluca almıştık fiyatını anısayamıyorum...

Satıcısı ilimizdeki en büyük Hırdawatçı arkadaşım olurdu, illa bunu al, diğerlerini boşwer demişti...Bir bildiği war diyorum...

Ahanda bu:)
www.dehakaynakmakinasi.com TEŞEKKÜRLER

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-el-aletleri-deha-160-a-canta-kaynak-makinasi-110125536/detay/

aslında ark kaynağında inverter kaynak makinasını kullanan hiç sağlam bi demirci görmedim ben :) sağlam kaynak yapanlar eski sargılı makinalardan kullanıyor bizdede sargılı bir makina var ama genelde onların sorunu bazen elektrodu yakamıyor daha doğrusu elektrot ısınmadan kolay kolay eritemiyo