erkunt a döner tepe lambası

Arkadaşlar erkunt a 2. Ci döner tepe lambası takan varmı taksak nasıl olur büyük model traktor lerde fendt new holland gibi büyük traktor lerde var baya şekil duruyor noo-*-s

Ynt: erkunt a döner tepe lambası

arkadaşım sarı renkte flshlight çakar lambalar var hani bazen araçlara mavi beyazını takıyorlar haaa...onun sarı renklileri ben onlardan aldım ya kabinin üzerine yada içeriden camın üst köşelerine monte edelim hemde gösterişi süper tavsiye ederim...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=62101.msg693241#msg693241 date=1359392685' Alıntı:
arkadaşım sarı renkte flshlight çakar lambalar var hani bazen araçlara mavi beyazını takıyorlar haaa...onun sarı renklileri ben onlardan aldım ya kabinin üzerine yada içeriden camın üst köşelerine monte edelim hemde gösterişi süper tavsiye ederim...
orjinal sol taraftaki tepe lambası gibi olursa daha iyi olur düşüncesindeyim

cevo link=topic=62101.msg693089#msg693089 date=1359378596' Alıntı:
Arkadaşlar erkunt a 2. Ci döner tepe lambası takan varmı taksak nasıl olur büyük model traktor lerde fendt new holland gibi büyük traktor lerde var baya şekil duruyor noo-*-s
yakışır abi camlar filmli birde led çektinmi tamam ok-*-s

cevo link=topic=62101.msg693260#msg693260 date=1359393407' Alıntı:
orjinal sol taraftaki tepe lambası gibi olursa daha iyi olur düşüncesindeyim
tamam o zaman havalar burada biraz daha ısınsın benim traktöre hem senin dediğin gibi sağ tarafa bir tane daha hemde benim dediğim gibi sarı çakarları koyarım daha dehşet verici olur ne dersin...
http://www.sinyalteknik.com/index.php?action=urunler&katid=9
burada var en kalitelisi..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=62101.msg693270#msg693270 date=1359394006' Alıntı:
tamam o zaman havalar burada biraz daha ısınsın benim traktöre hem senin dediğin gibi sağ tarafa bir tane daha hemde benim dediğim gibi sarı çakarları koyarım daha dehşet verici olur ne dersin...
http://www.sinyalteknik.com/index.php?action=urunler&katid=9
burada var en kalitelisi..
olur abi yapınca fotoğraf ları yükler sin
tahir link=topic=62101.msg693278#msg693278 date=1359394637' Alıntı:
servisten iste abi orjinal ayak ve lambası getirtsinler sağ tarafa olur
araştıralım bakalım ne dicek servis

umutmalkoc link=topic=62101.msg693693#msg693693 date=1359446629' Alıntı:
lamba takayım derken motoru yakmayında.gecende sanayide gördüm mf 3085 yanmıs haldeydi.sordum ustaya.ses sistemi takmıslar motora tarlada şase yapmış motor tutuşmuş
allah korusun bunu da düşünmek lazım doğru söylüyorsun

umutmalkoc link=topic=62101.msg693703#msg693703 date=1359447790' Alıntı:
yaptıralacaksa bile elektikle ilgili işler anlayan işin uzmanına yaptırılırsa herhangi bir sorun cıkacagını sanmıyorum.

Servise bir sormakta fayda var, traktörün garanti kapsamını etkilemeyecek bir olay ise yetkili bir oto elektirikçisinin takmasında bir mahsur olmaz. Kendiniz takmaya kalktığınızda hangi sigortanın ne kadar yük taşıyacağını bilemediğinizden dolayı problem çıkabilir ve doğacak olan arızalar da garanti kapsamına girmez.

traktöre fazla aksesuar ve ses sistemi yaptırmaya korkuyorum gerçekten. son zamanlarda baya görmeye başladım kısa devreden arıza veren dikkatli olmak lazım..
ben ikinci tepe lambasını aldım ancak takmaya bi türlü fırsat bulamadım. bizimkinde soketler felan hepsi hazır. üzerindeki tepe lambasının kablosu yeterliyse onun üzerinden çekilebilir, ancak bunu işten anlayan birisinin ölçüp yapması gerekir bence.. güzel durma konusuna gelirsek gayet hoş duruyor :)