FİAT FİORİNO !!!

Ynt: FİAT FİORİNO !!!

nerede kullanıcağınıza bağlı sehir içi yakıt tüketimi çok düşük arazide kullansanız verim alamazsınız ama bu aracın arge sinde çalıştım biliyorum kobiler ve küçük ölçekli işletmeler için biçilmez kaftan ne amaçlı kullanıcağını belirtirsen daha geniş bilgiye sahip olabilirsin

Bipper,Nemo,Fiorino.Üçü de aynı.Ne farkı var.Bir tek logoları değişik.Bizim burada NH teknik servisinde Fiorino var.Hiç yakmıyomuş.Ayrıca içi çok genişmiş.Araziye girecem dersen Nissan ' dan vazgeçme.

<<B.Özyurt>> link=topic=7076.msg74977#msg74977 date=1221239052' Alıntı:
Bipper,Nemo,Fiorino.Üçü de aynı.Ne farkı var.Bir tek logoları değişik.Bizim burada NH teknik servisinde Fiorino var.Hiç yakmıyomuş.Ayrıca içi çok genişmiş.Araziye girecem dersen Nissan ' dan vazgeçme.

Aynen kardeşime katılıyorum.

Bu tip arabalardan yollarda çok var. Bir ara Kangoo ile başlayan moda şimdi fiorino ile devam ediyor. Geçen İstanbul ' a giderken yolda dikkatimi çekti. Fiorino kullanan çok kişi var. Fiorino ' ya benzeyen diğer markalara ait araçlarıda kullanan baya kişi var. Tutulan araçlar diye düşünüyorum.....

ben bunun moda olduğunu düşünmüyorum bu ihtiyaç sonuçta trafiğiyle meşhur ist da ducado vs tarzı arabalar mal indirip bindiremiyor gündüz ama bu araçlar her saat trafikte olabiliyor

arazi ıcın gıtmez bu araba...ama sehır ıcı ve uzun yol dusunursenız alın kardes...bizde de toyota cıft kabın var onu arazıde kullanıoz pejo 307 yıde gezerken tabı bazen pejoda tarlaya gırıyor:)

operator11 link=topic=7076.msg75410#msg75410 date=1221336984' Alıntı:
1.3 motordan ne beklenebilirki yakıtı düşük diye arazi koşullarında bu aracı kullanmanızı tavsiye etmem bide acaktık ama vazgeçip connect aldık onun yerine daha verimli ve memnunuz
bılıp bılmeden konusma koyde bı abı aldı bızzat içindeydım 4 vıtese takıyo şaha kalkıyo hemde 100 km gıdıyor sen ne konusuyon dayı?????

operator11 link=topic=7076.msg75410#msg75410 date=1221336984' Alıntı:
1.3 motordan ne beklenebilirki yakıtı düşük diye arazi koşullarında bu aracı kullanmanızı tavsiye etmem bide acaktık ama vazgeçip connect aldık onun yerine daha verimli ve memnunuz
mazdanın bi serisinde 1.3 motor var araba 200 beygir snce ne beklenır? beklentının kat ve kat fazlası motor hacmını küçümseme bence....

çiftçi_-_39 link=topic=7076.msg99997#msg99997 date=1227532966' Alıntı:
bana sorarsan alma verdiğin paraya deymez sana renonun yeni cıkardığı 4*4 yakışır
renonun çıkardığı 4x4 un parasıyla bu araçtan 3 adet alırsın ha diosun ki çok param var o zaman doblonun italyada üretilen 4x4 versiyonu var ondan al... e madem 4x4 alcan neden mini van segmentinden araba alıyorsun ki?? onun yerine 4x4 pickup al arkasını kapat daha mantıklı.....
kofalcalimuhammet link=topic=7076.msg99845#msg99845 date=1227470482' Alıntı:
bılıp bılmeden konusma koyde bı abı aldı bızzat içindeydım 4 vıtese takıyo şaha kalkıyo hemde 100 km gıdıyor sen ne konusuyon dayı?????
kofalcalimuhammet link=topic=7076.msg100035#msg100035 date=1227539394' Alıntı:
yiğen fıorıno daha guzel sen bak dalgana
senden yaşa büyüklere birz daha saygılı biraz daha mahalle dilinden uzak konuşmalar yaparsan saygınlığını insanlar gözündeki değerini düşürmezsin...
bitirimedirne link=topic=7076.msg100073#msg100073 date=1227544520' Alıntı:
bu araba doblolar connetler kadar kullanışlı deil böyle bi tarz alırsan doblo yada connet veya daha tuzlusu vw caddy tavsiyemdir..
evet edirnede kullanışsız çünkü trafik yok nerede trafik var ki edirnede zübeyde de mi?:S yoksa bankalarda mı?:S yoksa karakolun orada mı?:S yoksa eski garajda mı :S edirnede trafik olmadığı için bu araçlar kullanışsız fakat istanbul ankara izmir bursa gibi büyük şehirlerde park sorunu var kaç kişi biliyor büyük şehirlerde gündüz kamyonetlerin veya van minibuslerin trafiğe çıkmasının(şehir içinde) yasak olduğunu?? ve bu kamyonet ve veya van minibus tarzı araçların şehir içi trafiğine çıkması için belediyeden özel izin ve belirli miktar para ödemesi gerekiyor...işte mini van sınıfı dediğimiz araçların izin alımı kolay ve yıllık belediyeye ödenen harç parası çok cüzi miktarda bunun yanına + olarak yakıt tasarufu girdiğinde küçük veya büyük esnaf ve firmalar için biçilmiş kaftan oluyor...

dennizs link=topic=7076.msg101009#msg101009 date=1227771275' Alıntı:
renonun çıkardığı 4x4 un parasıyla bu araçtan 3 adet alırsın ha diosun ki çok param var o zaman doblonun italyada üretilen 4x4 versiyonu var ondan al... e madem 4x4 alcan neden mini van segmentinden araba alıyorsun ki?? onun yerine 4x4 pickup al arkasını kapat daha mantıklı.....senden yaşa büyüklere birz daha saygılı biraz daha mahalle dilinden uzak konuşmalar yaparsan saygınlığını insanlar gözündeki değerini düşürmezsin...evet edirnede kullanışsız çünkü trafik yok nerede trafik var ki edirnede zübeyde de mi?:S yoksa bankalarda mı?:S yoksa karakolun orada mı?:S yoksa eski garajda mı :S edirnede trafik olmadığı için bu araçlar kullanışsız fakat istanbul ankara izmir bursa gibi büyük şehirlerde park sorunu var kaç kişi biliyor büyük şehirlerde gündüz kamyonetlerin veya van minibuslerin trafiğe çıkmasının(şehir içinde) yasak olduğunu?? ve bu kamyonet ve veya van minibus tarzı araçların şehir içi trafiğine çıkması için belediyeden özel izin ve belirli miktar para ödemesi gerekiyor...işte mini van sınıfı dediğimiz araçların izin alımı kolay ve yıllık belediyeye ödenen harç parası çok cüzi miktarda bunun yanına + olarak yakıt tasarufu girdiğinde küçük veya büyük esnaf ve firmalar için biçilmiş kaftan oluyor...
deniz abi o benden iki yaş küçük halamın çoçuu ????? sende dıkkatlı olup yorum yapp!!!!!1

kofalcalimuhammet link=topic=7076.msg101033#msg101033 date=1227782869' Alıntı:
deniz abi o benden iki yaş küçük halamın çoçuu ????? sende dıkkatlı olup yorum yapp!!!!!1
erkut oral 18 yaşşında yazıyor profilinde ve senin halanın oğlu?:S peki dikkatli yorum yapmazsam ne olur ? öğrenebilirmiyim
bize böyle öğretilmedi biz böyle görmedik... saygı türk toplumunda herşeydir... bunu unutma