BU BİR NOSTALJİ :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BU BİR NOSTALJİ :)

valtrayı motor dıye türkiyeye sokanlar hangı akla hızmet edıyorlardı hala anlamıs degılım.Bu kadar kalitesiz motor olur muu..Tümosan gerçekten traktördür.Birazcık konfor eksikliği var ama inanın kendı emsallerı ve kendı gücünden 10 beygir daha günçlü zannedilen traktörlerin eline verır ...

alacamli55 link=topic=62128.msg693718#msg693718 date=1359450784' Alıntı:
valtrayı motor dıye türkiyeye sokanlar hangı akla hızmet edıyorlardı hala anlamıs degılım.Bu kadar kalitesiz motor olur muu..Tümosan gerçekten traktördür.Birazcık konfor eksikliği var ama inanın kendı emsallerı ve kendı gücünden 10 beygir daha günçlü zannedilen traktörlerin eline verır ...
Sert çıkış olmuş ama valtranın hangi serileri berbat biraz açarmısınız :S Valtranın ne motorları var... Bunu valtra olarak genellememek lazım ok-*-s

usta bende tümosanı neden türkiyede üretilip çiftçimizi kalitesiz konforsuz motora bindiriyorlar anlamıyorum hemde kendi memleketimiz sen önce bunu bi düşün . 96 yılındada 82 80 aynı 2013 dede aynı boya sat boya sat . bir diger husus tümosan 90 80 valtra a85 dir usta valtra 88 hp tümosan 90 hp ama tümosan bayii oldugu için ne gibi oynama yaptılar bilemem

alacamli55 link=topic=62128.msg693718#msg693718 date=1359450784' Alıntı:
Valtra ' yı motor diye sokanlar diyosun asıl Tümosanı Motor Diye Çıkaranlara sormak lazım hangi akla hizmet ediyolar bizim burda Tümosan 2009 model 3000 saatte 2 kere şanzıman 3 kere göt dağıttı servis kar oldu takasa kabul edeceklerde değişecek diye ben çocuğumu nasıl okutçam dedi
bu arada debriyaj plakası kaç oldu değişiyo ben hatırlamıyom...

XxXEsinti66 link=topic=62128.msg693758#msg693758 date=1359454081' Alıntı:
usta bende tümosanı neden türkiyede üretilip çiftçimizi kalitesiz konforsuz motora bindiriyorlar anlamıyorum hemde kendi memleketimiz sen önce bunu bi düşün . 96 yılındada 82 80 aynı 2013 dede aynı boya sat boya sat . bir diger husus tümosan 90 80 valtra a85 dir usta valtra 88 hp tümosan 90 hp ama tümosan bayii oldugu için ne gibi oynama yaptılar bilemem
Bırak Abi ya Burda Tümosan Servisinde Çalışan akrabamız var bu deneme motorlarının hepsinin pompasını açıyorlar Habide şuvar Valtraların Hepsinde Şase var yani bölünme olayı yok bölünendede şase vardı yani işin içinde hike olduğu belli ;) kız-*sw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...