Güven römork 15 ton kapasite

Ynt: Güven römork 15 ton kapasite

güzel paylaşım arkadaşım saglam duruyo makassız. arkadaşlar bu römorkları böyle 10 ton 15 ton diye satılıyor ama yasal olarak bi isbatı varmı traktörler kaç ton yük çekebilir bana denilene göre 80 beygirlik traktörün 5 ton gibi römork çekme izni varmış dorusunu bilen varmı

Güzel paylaşım. Benim şahsen hoşuma gitmedi. Gereğinden fazla yüksek ve devrilme tehlikesi yaratacaktır. Ayrıca makaslarıda yok, çift dingil olmasının bir artısıda dingillerin ayrı hareketmesi. Setlerden geçerken sarsmaz. Ama bunda öyle bir sistem göremedim. Aklım ermedi...:D Ya çok basit yapılmış, yada göremediğimiz bir özelliği var...

anayurtlu 3105d link=topic=62141.msg693948#msg693948 date=1359484517' Alıntı:
Bana beşik hareketini direk dingilden alıyo gibi geldi greyder tekerlekleri gibi olmuş :D
Herşey bir video ile anlaşılır :) Takıp biraz kullanmak lazım :)
hüseyin5757 link=topic=62141.msg693950#msg693950 date=1359484571' Alıntı:
güzel römork makaassız dahamı iyi.bırde arkadasın dedıği gibi traktörlerin taşıma sınırı nekadar bende 3.5 ton diye biliyorum.
Taşıma sınırı traktörden traktöre değişir.

arkadaşlar bu römork bizim ali saraç ile çelmakları ve gaspardoyu aldığımız bayide.
orada çalışan bi çocuk abi 240 bunun boşunu çekemiyo diyodu ;D

Yükü makaslar yerine lastiklere vermişler sanırım bu römorkta, ayrıca ilavelerin çok yüksek olması benimde hoşuma gitmedi pek. Dediğimiz gibi emsalleri çok daha ilerletmişler teknolojiyi buna göre.