ZETOR ve ERKUNT ÇEKİŞMESİ.

zetor%20erkunt_k.jpg

http://www.izlesene.com/video/zetor-zetor-erkunt-cekismesi/509465

Ynt: ZETOR ve ERKUNT ÇEKİŞMESİ.

Bu videoyu çekipte buraya yükleyenleri anlamıyorum böyle basit videolar çekerek reklam yapmayamı çalışıyorlar acaba, zetor erkuntu istediği kadar çeksin benim tercihim kesinlikle erkunt olur. noo*-*-

uyy-*sBenim ülkemin malı demişşin arastırdın mı? noo-*-sya da bukonuda ne kadar bır bılgıye sahipsin ?Evet ülkemizde montajı yapılıyor bir cok vatandaşımızada calışma imkanları sunuluyor cok guzel. burda kimse erkunta dil uzatmıyor zaten bu form sıtesının amacıda vıdeo fotogra vs.. seyler paylasımı ve bılgı tercube aktarımı diye düşünüyorum o yuzden de yerlı malı dedıgımız bır cok aracın , eşyanın vs parcaları dısarıdan alınıp ulkemızde montaj yapılıyor adı yerlı mal oluyor :S .. keskeeee kendımız uretıp kendımız kullansak. kimse yerlı malınada karsı degıl hepimiz bu bu toprakların çocuklarıyız

asıl sen arastırdın mı erkunt firmasının neler yaptıgını ben arastırdım erkunt firması dünyanın büyük sirketlerine parca satıyor ve kendi yerli sermaye ve kendi üretimiyle traktör üretiyor sadece motor yapancı oda perkins onların parcalarıda zaten türkiyede üretilip ihract ediyorlar hatta linklerinide vereyimde erkunt firmasının neler yaptıgını bi ögren istiyorsan
1.linkde ürettiklerinin listesi:
http://www.erkunt.com.tr/tr/products.html
2.linkde hangi firmalarına parca ürettikleri:
http://www.erkunt.com.tr/tr/customers.html

ayrıca perkins motor icin türkiyede parca üreten firma linkinide vereyim:

http://www.hemaendustri.com.tr/tr/home/categories.asp?CAT=152

NOT: Resmin boyutu küçük gözüktünden okunmamaktadır kaydet dedikten sonra kaydetiniz dos acarsanız okunur buyuklukte olacaktı.
5457zetor_resim.jpg

uyy-*s uyy-*s uyy-*s uyy-*s uyy-*s uyy-*s uyy-*s uyy-*s uyy-*s uyy-*s
sende birdaki sefere bi tartişmaya girerken lütfen dahada bilgi sahibi olup konuşursan çok sevincem!

kardeşler erkunt motorun motoru perkins bu perkinsa ingilterye telif hakkı ödemeyen tek firma.bu motorda istediği degişikliği ve düzenlemeyi daha ne varsa erkunt hiç kimseden izin almadan yapmaya degiştirmeye yetkili tek firma.zaten bu motorun perkinsin %80 nini erkunt yapıyor.uzel telif hakkı ödüyor renginde dahi çizgisinde dahi degişiklik yapmıyordu yapamıyordu.uzeli bu sistem batırdı.aile kavgası dışında.türk traktör ,başak,tümosan.hattat.tame landini dahası bunlarda burada birkısım montaj ve üretimleri var ama hepsi sahip oldukları ülkeye ve markaya milyon dolarlar ödüyorlar.bugün dünydaki belli başlı traktör kamyon ve araçlara tüm döküm şanzumaN,HİDROLİK SİSTEMLERİ DAHA BİR ÇOK PARÇAYI ERKUNT ÜRETİYOR.arştırın sorun ben çok iyi bliyorum sanayi ve ticaret bakanlığından da ögrene bilirsiniz.

köylü link=topic=7080.msg147273#msg147273 date=1233497739' Alıntı:
kardeşler erkunt motorun motoru perkins bu perkinsa ingilterye telif hakkı ödemeyen tek firma.bu motorda istediği degişikliği ve düzenlemeyi daha ne varsa erkunt hiç kimseden izin almadan yapmaya degiştirmeye yetkili tek firma.zaten bu motorun perkinsin %80 nini erkunt yapıyor.uzel telif hakkı ödüyor renginde dahi çizgisinde dahi degişiklik yapmıyordu yapamıyordu.uzeli bu sistem batırdı.aile kavgası dışında.türk traktör ,başak,tümosan.hattat.tame landini dahası bunlarda burada birkısım montaj ve üretimleri var ama hepsi sahip oldukları ülkeye ve markaya milyon dolarlar ödüyorlar.bugün dünydaki belli başlı traktör kamyon ve araçlara tüm döküm şanzumaN,HİDROLİK SİSTEMLERİ DAHA BİR ÇOK PARÇAYI ERKUNT ÜRETİYOR.arştırın sorun ben çok iyi bliyorum sanayi ve ticaret bakanlığından da ögrene bilirsiniz.

hocam senı sonuna kadar desteklıyorum bunların hepsini bende arastırdım biliyorum ama bazı kısler kulakdan duyma bılgılerle burda bıseylerı kotulemeye calısıyorlar

arkadasım sen birseyi anlmıyorsun galıba yada bılmıyorum benı farkıl dinliyosun ben burada kımseyı kotulemıyorum zetor bolumune yorum yapmısın ve bende sana sorular vs seyler sordum. ayrıca da zetor hakındada bılgın olsundıye oraya cucuk bır katalok bılgısı ekledım. lutfen yaniiiiiii