New Holland Kompresör Ve Fan Aspirasyon Uygulaması [Yeni]

Ynt: New Holland Kompresör Ve Fan Aspirasyon Uygulaması [Yeni]

Güzel olmuşta. Daha ilave edilecek şeyler var diye düşünüyorum. Daha öncede demiştim. Bu seri donanım ilavesi yapılmadan daha fazla tutulmaz. Özellikle 110 modeli.

cevo link=topic=62160.msg694287#msg694287 date=1359543431' Alıntı:
Fan aspirasyon ne anlama geliyor
dışardan giren havayı turbo ben çekecem diyecek,Fan olmaz ben çekecem diyecek hangisi güçlü gelirse o çekecek galiba,Sanırım bu sistem havafiltresinin daha geç tıkanması için ama fanın içeride bi vakum oluşturması turbonun normalden daha fazla zorlanması demektir bana göre.:S Erkuntlardada var diyolardı bu sistemi hiç inceleyemedikte motoru :)

o sitede o haber bayadır var. ama bayide parayla takılıyor sıfır traktörlere. geçenlerde bayideydim, bazı TDD serilerine yan kola ve orta kola yardımcı lif takıyorlardı isteğe göre sunacaklarmış. komperesörüde biraz inceledim kullanışlı bişeye benziyordu.

köyümzde bi abimiz td95 i verip td110 alcam diyor td110 serilerde kompresör var diyor alırsam kompresörlü alcam diyo. geçen servetle römrkuna hava vurmaya gittim biraz takıldım dedim alıyon kötü mototrları hava bile vuramıyon yav dedim alcam alacam td110 alcam onda kompresör var dio