Ön hidrolik Yapımı Made In Karamanlı

Arkadaşımız boş zamanını değerlendirmek için protatif olarak deneme yapmaktadır eğer başarılı olursa devamı gelecek.
fotoraf0192o.jpg

fotoraf0191w.jpg

fotoraf0187r.jpg

fotoraf0186.jpg

fotoraf0185p.jpg

fotoraf0183x.jpg

Ynt: Ön hidrolik Yapımı Made In Karamanlı

helal olsun ustamıza inşallah başarılı olurlar her traktöre takılabilen hazır halde satılan bişey olur millet işini görür allah yardımcıları olsun devamını bekleriz :) :)

Tebrik ederim biz de Fiat için düşünmüştük, buradaki tasarım bir harika. Özellikle arkadaki gibi kısa kolların uzun kolları çekme prensibi... *098*-

bende profilim de görünen traktörüme düşünüyorum...lezer li tesviyede çok işime yarayacak...çünkü köşeli yerleri düzeltmede süper olacağını düşünüyorum...

yapan ustayı tebrik etmek lazım.zamanla daha iyisini yapacaktır mutlaka...maddi olanakla alakalı bir durum. ama bir iki ufak nokta var tavsiye edeceğim ya da benim düşüncem...öncelikle çift piston daha yararlı ve kullanışlı olacaktır..diğer bir nokta pistonun sabitlendiği şase biraz daha kalın ve destekli olmalı...tek çeker traktörlerde öndingil ne kadar ağırlığa dayanabilir ??? bir de bu sistemi yaptırdığın traktörde ön tekerler daha geniş olmalı...( resimdeki traktörün ön lastiği normal öncü lastik... 15-20 km hızı geçtiğin ve önde 250-300 kg lık bir alet olduğunda kasislerde bu ağırlık 1 tondan fazla yük bindirir ön dingil ve lastiğe)