CASE İH SAKARYA BAYİİ ÇİFTÇİLER TRAKTÖR .....

jmyfn.jpg

jmyjr.jpg

jmylb.jpg

jmymp.jpg

jmypq.jpg

jmyqx.jpg

jmysk.jpg

jmytp.jpg

jmyw2.jpg

jmyx8.jpg

Ynt: CASE İH SAKARYA BAYİİ ÇİFTÇİLER TRAKTÖR .....

coyote26 link=topic=62244.msg695732#msg695732 date=1359746774' Alıntı:
JX65C Orj Kabin ahh ahhh :) bıde kullanıcı yorumu yada uygulama vıdeolarını gorsek ıyı olur caselerın...ıyı paylasım tesekkurler..

kardeşim ben kullandım burda jx65c öyle güzel öyle konforlu traktöre daha rastlamadım yaşıtlarına göre şöför koltuğunun yanına bitane daha koltuk koymuşlar dreksiyon ayarlanabilir dijital klima sistemi dijital gösterge usb girişli teyip çok harika traktör kabinin içinde dışarıyı duyamıyosun hiç ses yok çok harika bi makiana bunlar steyr ve newhollandın kardeşi avrupada üreetilenlerin aynısı diyebilirim jxc serisi

Ynt: CASE İH SAKARYA BAYİİ ÇİFTÇİLER TRAKTÖR .....

APO5454 link=topic=62244.msg743866#msg743866 date=1368599137' Alıntı:
kardeşim ben kullandım burda jx65c öyle güzel öyle konforlu traktöre daha rastlamadım yaşıtlarına göre şöför koltuğunun yanına bitane daha koltuk koymuşlar dreksiyon ayarlanabilir dijital klima sistemi dijital gösterge usb girişli teyip çok harika traktör kabinin içinde dışarıyı duyamıyosun hiç ses yok çok harika bi makiana bunlar steyr ve newhollandın kardeşi avrupada üreetilenlerin aynısı diyebilirim jxc serisi
gerçekren doğru soyluyorsun bızdede 75c var çok süper balya yaparken keyfınden yenmıyor ne toz ne ses balya makıansının çalıştığı duyulmuyor