ERKUNTA ARKA SİNYALLİ ÇALIŞMA LAMBASI

24.11.2009
11,105
765
Ankara

Arkadaşlar ikiside HELLA marka siz olsanız hangisini tercih ederdiniz, Bunları kabinin arka üst tarafına bağlamayı düşünüyorum.. Fiyat olarak tanesi 65lira civarı,
Sizinde bu şekilde sinyalli çalışmalambası şeklinde ve önerebileceğiniz modeller varsa sevinir :)

jnw4p.jpg

jnw55.jpg

jnxlf.jpg

Ynt: ERKUNTA ARKA SİNYALLİ ÇALIŞMA LAMBASI

Bence kare olanı yani ilk olanı tam bir is makinasi lambası çok güzel mis ben öndeki küçük sis lambası ni böyle lambayı çevirmek daha güzel olur kanısındayım birde sen üst tarafa takacagim diyorsun bence çamurluklar üzerine taksan 10 numara olur

yorumlar için sağolun arkadaşlar
Bakalım birazdan parçacıya gidecem birde ona soracam aslında şu 2taneden sipariş vermiştim oda getirtmişti ama onlar çok büyük ve ön far olduğu için içinde kısa uzun far ve park var,onun için pek içime sinmedi

206277-volvo-on-fari-yan-baglantili.jpg

cevo link=topic=62268.msg696065#msg696065 date=1359803841' Alıntı:
Bence kare olanı yani ilk olanı tam bir is makinasi lambası çok güzel mis ben öndeki küçük sis lambası ni böyle lambayı çevirmek daha güzel olur kanısındayım birde sen üst tarafa takacagim diyorsun bence çamurluklar üzerine taksan 10 numara olur
üst tarafa takmamdaki amaç arkada römork filan olunca sinyalin görünmesi için alttarafta sinyal zaten var.

anayurtlu 3105d link=topic=62268.msg696068#msg696068 date=1359804005' Alıntı:
üst tarafa takmamdaki amaç arkada römork filan olunca sinyalin görünmesi için alttarafta sinyal zaten var.
romork ta ışık yokmu romork takı ışık daha sağlıklı bence ben romork büyük oldugu icin traktor görünmüyor romork un arkasina döner tepe lambası taktım

anayurtlu 3105d link=topic=62268.msg696066#msg696066 date=1359803927' Alıntı:
Bakalım birazdan parçacıya gidecem birde ona soracam aslında şu 2taneden sipariş vermiştim oda getirtmişti ama onlar çok büyük ve ön far olduğu için içinde kısa uzun far ve park var,onun için pek içime sinmedi

206277-volvo-on-fari-yan-baglantili.jpg
wawww bencede bu çok güzel arkadaşlar ...

anayurtlu 3105d link=topic=62268.msg696068#msg696068 date=1359804005' Alıntı:
iyi düşünmüşsün Volkan sen takta iyi olursa ben de takayım Polatlıda ramuklarla gezerken zor oluyo kabinde sinyal şart.

Volkan bunlar biraz büyüktür diye düşünüyorum. Bunlar JCB ' lerin kabinlerinin yanlarında bulunun çalışma lambaları. Üst tarafta biraz sırıtır gibi düşünüyorum. Bunların yerine Hella ' nın oval farlarından bulup Erkunt ' kilerin yerine ve fazladan da yanlarına birer tane takabilirsin. Yada JD ' nin Piremium serisi lambalarıda olabilir. Onlardan ben bulup bizim 70-66 ' ya takmıştım. Gece artıkın sağı solu adam gibi görebiliyoruz...:D Sinyal olarakta onların yanına ufak birerde sinyal takarsın. Led ' li falan olan sinyaller var. Onlardan da olur....

anayurtlu 3105d link=topic=62268.msg696066#msg696066 date=1359803927' Alıntı:
İyi La İşte Gece Arkaya da Uzun Kısa Yaparsın :D

Erkunt ' unkiler Oval Bunlar da Oval Olmalı Bence ;)