t6020 elite tarla başlarındaki elecronik kontrol tek düğmeyle gaz verme bilen va

Ynt: t6020 elite tarla başlarındaki elecronik kontrol tek düğmeyle gaz verme bilen va

6020 elitin sağdaki kontrol panelinin en sonunda saat işaretli bi düğme var 1 2 yazıyo onu ayarlamasını bilen varmı tarla yastık başlarında kullanılıyomuş ben biraz karıştırdım olmadı

Ynt: t6020 elite tarla başlarındaki elecronik kontrol tek düğmeyle gaz verme bilen va

aynı sistem 6400 de var traktör deviri sabitleyip hafızaya alıyosun, tabi hidrolikler salık iken sıra başında elektro lifti kaldırıp dönüş hızını da hafızaya alıyosun daha sonra hidrolikler inince ilk hız kaldırıncada diğer motor devrine otomatik olarak geliyo yanılmıyosam

Bizde case maxxum var ama çalışma prensibi aynıdır büyük ihtimal. 2 tane gaz sabiti var. Ben mesela 1. sini tarla başında dönmek için az devire (1000 devir falan) 2. gaz sabitini tarlayı sürerken yüksek devire (1600 devire) ayarlıyorum. En sondaki düğmeye 1 defa basınca 1. gaz sabitine geçer ve o düğmenin solundaki düğmeyle gazı yükseltip azaltıyorsun. Büyük ihtimal böyledir ama sen yinede kullanma klavuzundan bak

düğme bulunduğu alanda saat şekline benzeyen tek taraflı düğme var el gazını önce 1200 1300 devre ayarlayıp düğmeye basın ekranda düğmenin üzerindeki sembol 2 defa yanıp söndügünde devreye girmiş olcak ondan sonra 1 ve 2 ye basıp devri ister aşagı ister yukarıya ayarlaya bilirsin

Yanılmıyosam Bu Olay Vites Kolundaki Bir Tuş İle De Ayarlanıyor...

Daha Önce T6020 Kullandım Ama Bu Kadar Ayrıntılı Kullanmadıgım İçin Çok Bir Bilgim Yok...

arkadaşlar resimdeki düğmeler a tarafına basınca (4*4 ve diferansiyel kilidi) direksiyonu bükünce devreden çıkıyor tekrar düzelince devreye giriyor diğer tarafa basınca ise normal 4*4 ve diferansiyel çalışıyor