285lık balya makınasına yetermı motor 88 model

Mrb arkadaslar yenı harmak marka balya makınası aldım bu makınaya uygun 285 88 model traktorle yapmayı dusunuyorum sızcede uygunmu bu traktor degerlı bılgılerınızı benımle paylasırsanız sevınırım herkese sımdıden tesekkur ederım ıyı forumlar

Ynt: 285lık balya makınasına yetermı motor 88 model

Bizim köyde bi adamda gallignani marka balya makinası var düz 285 aldı yani buçuksuz 89 model falandır. Arka lastikler balon, iki arka tekerde toplam 6 ağırlık var. Yazın su basıyormu basmıyormu bilmiyorum ama duyduğuma göre su basmıyordu ve bağladı yani bu yaz.

Akadaslar bu konuda yardımcı olurmusunuz lutfen kafam karısık cunku bıd bucuklusu bagımsız olanı var pda 93model onuda alabılırım fakat butceyı zorlamam gerekır

MasseyFerguson 265 link=topic=62394.msg697824#msg697824 date=1360085869' Alıntı:
Bizim köyde bi adamda gallignani marka balya makinası var düz 285 aldı yani buçuksuz 89 model falandır. Arka lastikler balon, iki arka tekerde toplam 6 ağırlık var. Yazın su basıyormu basmıyormu bilmiyorum ama duyduğuma göre su basmıyordu ve bağladı yani bu yaz.

Su basınca daha ıyı mı baglıyormus :) Ya arkadaslar romork mu bu cekıs gerektırsın su basılsın tekere fln....285 balyada tam randıman saglamaz kuyruk mişi Yarım debrıyaj cunku......bagımsız kuyruk mılı olan traktorlerle daha rahat calısabılırsınız 70-66 80-66 tarzındakı motorlar kuyruk ılı ve vıtes olarak bu ıs ıcın uygundur Butcene gore bu modellerı cesıtlendırebılırsın....