küçücük dükkan dersin ufacık ilçe dersin ...ama Afrikaya ihraç yapıyor çizel vs

kalite her zaman pahalıyı almak değilki nitekim bir tarım aletinde öylede yaptım pahalı olanaı aldım ama beş para etmez çıktı sonrasında yaptığım araştırmalarda 2000 tl bir kazayağından ekmek yenilmezki be kardeşim ... ustam bana harika bir tiller yapacak görünce sizinde çok hoşunuza gidecek avrupai bir şey olacak ve çok hesaplı olacak .... kendini yetiştirmek ne kadar muhim 50 bin nufuslu ilçe ama afrikaya ihraç yapıyor bağlantı konuşmalarınıda ben yaptım ingilizcenin faydası işte ...

abi her ihtiyaca çözüm var adamlarda ta siirte ankaraya samsuna artvine oraya buraya malzeme yapıyor ve kar marjı düşük bilginiz olsun
telinide vereyim belki lazım olur

orhan gürel
05424139006

Ynt: küçücük dükkan dersin ufacık ilçe dersin ...ama Afrikaya ihraç yapıyor çizel vs

mustafagursacli link=topic=62467.msg698843#msg698843 date=1360245181' Alıntı:
1250 tl diye biliyorum

Fiyat çok uygun. Ben Afyon tarafında bir imalathaneye uğradım 5 ' li olanını son fiyat 1.250 lira fiyat istediler.

Ynt: küçücük dükkan dersin ufacık ilçe dersin ...ama Afrikaya ihraç yapıyor çizel vs

mustafagursacli link=topic=62467.msg698843#msg698843 date=1360245181' Alıntı:
1250 tl diye biliyorum

bize lazım 7 li çizel. ikinci elleri bacakları falan yamuk oluyomuş. malzeme kötü olunca haliyle yapılan işte hoşuma gitmez .
alcaz bi tane 7li ama ne zaman kısmet.

iş dünyasında rekabet o kadar acımasızki artık o çok kar marjları azaldı böyle girişimcilerin olması diğer şişman kediler adına pek sevindirici bir durum değil. ama biz çifçiler adına sevindirici bir durum

senol_84 link=topic=62467.msg698886#msg698886 date=1360250171' Alıntı:
bize lazım 7 li çizel. ikinci elleri bacakları falan yamuk oluyomuş. malzeme kötü olunca haliyle yapılan işte hoşuma gitmez .
alcaz bi tane 7li ama ne zaman kısmet.
8 mm profil var 8mm profil var bu profili 54 cm lik ideal çizele kullanıyor diğerlerine 100 lük

ENES4422 link=topic=62467.msg698879#msg698879 date=1360249112' Alıntı:
Fiyat çok uygun. Ben Afyon tarafında bir imalathaneye uğradım 5 ' li olanını son fiyat 1.250 lira fiyat istediler.
çok yüksek kar marjı gütmüyor çark dönsün çiftçininde işi görülsün beni,mde diyor

hayırlı işler diyelim.allah işini rast getirsin .
bilgi için teşekkürler mustafa bey.
her tür ekipman yapıyormu .
link varsa paylaşırmısın .yaptığı ekipmanların ayrıntılı resimleri olsa cok güzel olurdu.

tümosan 8095 link=topic=62467.msg698974#msg698974 date=1360259811' Alıntı:
hayırlı işler diyelim.allah işini rast getirsin .
bilgi için teşekkürler mustafa bey.
her tür ekipman yapıyormu .
link varsa paylaşırmısın .yaptığı ekipmanların ayrıntılı resimleri olsa cok güzel olurdu.
bilgi amaçlı bir kaç foto paylaştım ürünlerinin fotolarını alıp atarım abi her elipman var

mustafa cizelde yeni sisteme gecildi 3 lü sistem var en ufagı 9 lu ama 12 diye gider bilgin olsun daha kullanışle daha rahat tıkama sorunu yok resimde gözüken cizel ayak uzunlugu ne kadar tıkama sorunu yaşıyabilirsin

SEYİT link=topic=62467.msg699261#msg699261 date=1360307153' Alıntı:
mustafa cizelde yeni sisteme gecildi 3 lü sistem var en ufagı 9 lu ama 12 diye gider bilgin olsun daha kullanışle daha rahat tıkama sorunu yok resimde gözüken cizel ayak uzunlugu ne kadar tıkama sorunu yaşıyabilirsin
bende 3 sıradan yanayım ara açık olmalı tıkanmalı bu çizelin ara gerçekten aşırı açık tıkanma olmaz abi bacaklar 55 cm yeterli uzunlukta