Emiliana Cinsi Yonca Tohumu

Ynt: Emiliano Cinsi Yonca Tohumu

buradaki pancar kooperatifi bu sene sunter getirmişti daha öncede magnum cinsi tohum satıyolardı magnumlar güzel kalın olmuyo bol yapraklı hem verim hemde albenisi iyi. sunter de bu sene ekildi bakalım nasıl olucak bahara görücez.

ShyraXx link=topic=62500.msg699963#msg699963 date=1360437463' Alıntı:
buradaki pancar kooperatifi bu sene sunter getirmişti daha öncede magnum cinsi tohum satıyolardı magnumlar güzel kalın olmuyo bol yapraklı hem verim hemde albenisi iyi. sunter de bu sene ekildi bakalım nasıl olucak bahara görücez.
Teşekkürler bilgiler için.

hacimmet link=topic=62500.msg699951#msg699951 date=1360436296' Alıntı:
Konu güncel kalsın,Çağrı bu çeşidi bilmiyorum çevremde ekeni duymadım.
Sağol abi bu çeşit kafkasya tarafından geliyormuş öyle söylediler oralarda meşhurmuş güya.Adam akıllı bir bilgi bir site bulamadım nette,sorayım dedim acaba bilen var mı bizim ahaliden diye

Yoncada dormansiye bakıyorlardı iklime uyma açısından Atila abiyle yalancı nickli üye paylaşmıştı bu bilgiyi oradan bir incele tohumun normansisi uyuyormu ikliminizle

hacimmet link=topic=62500.msg700178#msg700178 date=1360489618' Alıntı:
Yoncada dormansiye bakıyorlardı iklime uyma açısından Atila abiyle yalancı nickli üye paylaşmıştı bu bilgiyi oradan bir incele tohumun normansisi uyuyormu ikliminizle
Evt öyle bakılıyor ancak bu çeşidin bir internet sayfasına broşürüne falan ulaşamadım netten,bir ara pancar kooperatifine uğrayıp ordan soracağım sanırım sitede de bilen yok.

pic1285854456r529036.jpg

linktede birkaç bilgi mevcut. linkteki bilgilerde emiliana nın dormansi 7 yazıyor. http://www.continentalsemences.com/Inglese/erbamedica.htm