1999 tempra sx 1.6

selamünaleyküm arkadaşlar yurdışında yaşayan komşumuzda bu modelde bir araç var. bize tanıdık oldugu için satmak istiyor. bizde talip olduk fakat adam almanya dan yarın geliyor daha fiyat konuşmadık. araç sadece yılda 3 ay günyüzü görüyor ve hiç lpg takılmamış... görüş ve önerilerinizi bekliyorum iyi geceler :)

Ynt: 1999 tempra sx 1.6

aleküm selam... Araç 2.0 motor mu 1.6 mı? sormamın sebebi 1.6 olanlar tutulmadı çünkü o araça yetersiz kaldı.. 2.0 motorlu 99 model tempra kmsi 100.000 civarındaysa 11 12 bin t arasında rahatlıkla eder.. Tabi kazası vuruğu yoksa.. ancak kmsi 150bini aşmışsa fiyat biraz düşebilir.. Tam bilmiyorum ama 99 model tempra da sw kasa var mı yok mu, eğer sw kasa is fiyat değişkenlik gösterebilir... Benim tavsiyem sahibinden.com ' a girip piyasasını araştırmak olabilir... Hayırlısı olsun..

Ynt: 1999 tempra sx 1.6

aleküm selam... Araç 2.0 motor mu 1.6 mı? sormamın sebebi 1.6 olanlar tutulmadı çünkü o araça yetersiz kaldı.. 2.0 motorlu 99 model tempra kmsi 100.000 civarındaysa 11 12 bin t arasında rahatlıkla eder.. Tabi kazası vuruğu yoksa.. ancak kmsi 150bini aşmışsa fiyat biraz düşebilir.. Tam bilmiyorum ama 99 model tempra da sw kasa var mı yok mu, eğer sw kasa is fiyat değişkenlik gösterebilir... Benim tavsiyem sahibinden.com ' a girip piyasasını araştırmak olabilir... Hayırlısı olsun..
teşekkürler... araç 1.6 sedan kasa kazası yok bildiğim kadarıyla. km si çok düşük sadece yılda bir kez kütahyadan balıkesire tatile gidiyor komşumuz senede en fazla 2 bin km yapıyor.