Ford 3610un motorunu dün söktürdüm hararetin zararları..

kışın su basan şeftali bahçesinden suyu çekerken kayış kopup hararet yapmıştı conta yakamamış ama kapakta atıklık olmuş enjektör memeleri yanmış sökmüşken segmanlarıda yenileyelim dedik bize biraz pahalıya maal oldu bu iş ama güzel olucak inş.

Ynt: Ford 3610un motorunu dün söktürdüm hararetin zararları..

sağolun arkadaşlar contayı yakamamış ama silindir kapağında atıklık oluşmuş enjektörlerin memelerinde yanma var yenilendi orjinal conta aldık radyatör delikti öyle idare ediyo ne zamandır ağır işe koşulmadığı için orjinal radyatör aldım sıfır devirdaimde dağılmış arkanın ve viteslerin oranın yağınıda komple değiştirelim dedik hava filtresinin kazanınıda yeniledim mazot pompasıda mazot kaçırıyodu komple contalarını değiştirdiler pazartesi toplamaya başlıcaz kısmetse...

Geçmiş Olsun Ahmet Abi, Parçalamışken Heryerine Bakmakta Fayda Var... Ve Sende Bunu Yapmışsın Zaten, Seni İdare Eder Küçük Cengaver Uzun Bir Süre Daha :)

geçmiş olsun Ahmet, kayış koptuğunda sanırım traktörün yanında kimse yoktu? ford böyle kış ayında kolay kolay hararet yapmaz.

omerfarukkoc link=topic=62564.msg700101#msg700101 date=1360449882' Alıntı:
Geçmiş Olsun Ahmet Abi, Parçalamışken Heryerine Bakmakta Fayda Var... Ve Sende Bunu Yapmışsın Zaten, Seni İdare Eder Küçük Cengaver Uzun Bir Süre Daha :)
aynen kardeşim parçalamışken bi çok yerini elden geçirelim dedik segmanlar sonradan aklımıza geldi iyisinin 3 tanesi 100 ne gerek var eskilerini kullanmaya
bartu link=topic=62564.msg700109#msg700109 date=1360450290' Alıntı:
geçmiş olsun Ahmet, kayış koptuğunda sanırım traktörün yanında kimse yoktu? ford böyle kış ayında kolay kolay hararet yapmaz.
sağol abi aynen öyle sık sık gidip kontrol ediyoduk traktörü ama biraz geç kalmış amcam tesadüf o zamanda kayış kopmuş