mf 285 4 wd -- erkunt servet 80 4wd

Ynt: mf 285 4 wd -- erkunt servet 80 4wd

aksazli link=topic=62617.msg700771#msg700771 date=1360579487' Alıntı:
bunlar paylaşılalı 4 sene oldu, forumu yok yere kirletiyorsun. slk-*-s
ben yeni gördüm ve forumdada hiç görmediğim için bi paylaşım yaptım bu kirletmek mi oluyo şimdi 4 sene olmuş olabilir o beni ilgilendirmiyo paylaştığım ilgilendirio beni

fatih55600 link=topic=62617.msg712528#msg712528 date=1362335303' Alıntı:
erkunt unda ön ağılıklarını sökmüşler mi acaba?gören var mı?

Valla ben görmedim ama sökük değildir neden söksünler ki ? Mf zaten bom boş ne kabin var nede ağırlık ve lastikler %50 falan erkuntun ağırlıkları sökseler ne olur yin eşit olmaz şartlar

aksazli link=topic=62617.msg700771#msg700771 date=1360579487' Alıntı:
bunlar paylaşılalı 4 sene oldu, forumu yok yere kirletiyorsun. slk-*-s

4 sene oldu diyosun ama ben video alıntılar ve video çekilenler bölümünde o kadar hepsine baktım bulamadım madem paylaşıldı link atabilirmisin ?

Arkadaslar bu dengesiz Traktor karsilastirmalar biraz luzumsuz olmaya basladi Gercek ve adaletli karsilastirma ve cekistirmelerin formulunu veriyorum
1.Guc karsilastirmalari ayni model yil ve beygir gucunde traktor ayni ebatta on ve arka lastikler dort cekerse otekide dortceker traktordeki ilave agirliklar on demir,kabin lastikleri suyla doldurma vs en onemlisi asfaltta degil arazide , ceki unsurunun ayni hizada ve su terazisi olcusunde olmasi tum bunlarin bilirkisi tarafindan kontrolu marka reklamcilari tarafindan degil.
2.Cift surme karsilastirmalari ayni arazide ayni marka ve ebatta ayni coklukta pulluk ile ,full depo mazotla baslamak 1000. m2 cift sonunda mazot ilavesi yapilarak hangisinin ne kadar yaktiginin tespiti 1 dekari kac dakikada surdugu kac cm derine indigini tespit ederek her bir alanda ayri ayri degerlendirmeli.
3.Yuklu bir romorku duz bir alandan yuksek bir tepeye kac dakikada goturebildigi start ve stop noktasinin belirlenip ne kadar mazot yaktiginin tespiti
Karsilastirma ancak boyle olur hic kimse bu yolu denemiyor cunku her markanin bu konulardan muhakkak birinde ustun oldugu iddiasi oluyor temel neticeye varmak icin bu deneylerden en cogundan not alani belirlemek.
Horoz dovusturur gibi yada deve guresi gibi Traktor cekismesi ancak eglence amacli ve birilerini ve urununu karalama amacli olur buda bence art niyettir.