Öğrencidir Ne Yapsa Yeridir .

Ynt: Öğrencidir Ne Yapsa Yeridir .

Bunlar biraz pejmurde öğrenciymiş.. ;D Öğrencilerin bir bölümü böyledir bira ve sigara paraları çoktur ama ekmek paraları yoktur. ;D

Paylaşım için teşekkürler.

Bunu önceden de izlemiştim bir kez ama yine izlemekte güzeldi.Benim açımdan izlenenlerin hepsini yaşamamış olsamda bazı olaylarını yaşadım ve yaşattım uzun lafın kısası üniversite bir başkadır beeeaaa iç-*-*

İSHAK ÇAVUŞ AYDIN link=topic=62618.msg700904#msg700904 date=1360599174' Alıntı:
Bu öğrencilerin anne babaların bişey lazım. sop-*-sa sop-*-sa

öyle deme abi üniversitede öğrencilik kolay değildir hele birde yokluk varsa sen bakma orda içki olaylarına malboro paketlerine her öğrenci evinde onları biraz zor görürsün.Gönderirler aylık 500 lira onu harca 1 ayda onun faturasınamı vericen eve erzağamı vericen kayıp yani.

trakyalı17 link=topic=62618.msg701003#msg701003 date=1360607873' Alıntı:
öyle deme abi üniversitede öğrencilik kolay değildir hele birde yokluk varsa sen bakma orda içki olaylarına malboro paketlerine her öğrenci evinde onları biraz zor görürsün.Gönderirler aylık 500 lira onu harca 1 ayda onun faturasınamı vericen eve erzağamı vericen kayıp yani.
doğru söylüyorsun zaten ordakilerin çoğu öğrenci evi bile değildir...bir öğrenci o kadar keş olamaz...bira fıçısının üstüne televizyon koyabiliyorlarsa o öğrenciden hayır gelmez...

bilal tıraşçı link=topic=62618.msg701010#msg701010 date=1360608505' Alıntı:
doğru söylüyorsun zaten ordakilerin çoğu öğrenci evi bile değildir...bir öğrenci o kadar keş olamaz...bira fıçısının üstüne televizyon koyabiliyorlarsa o öğrenciden hayır gelmez...
evet ya bu nasıl bir öğrenci bizde öğrenciyiz ama bu kadarıda pes doğrusu biraya sigaraya veriyorlar parayı sonra bir tabak çorbayı iki kişi karnını doyuruyo heralde bunlar sigara ile karnını doyurup birayıda sigaranın üstüne çay olarak içiyorlar heralde şaka bi yana Güzel paylaşım :D ;D ;D zuha-*-s

td 100d link=topic=62618.msg701013#msg701013 date=1360608826' Alıntı:
evet ya bu nasıl bir öğrenci bizde öğrenciyiz ama bu kadarıda pes doğrusu biraya sigaraya veriyorlar parayı sonra bir tabak çorbayı iki kişi karnını doyuruyo heralde bunlar sigara ile karnını doyurup birayıda sigaranın üstüne çay olarak içiyorlar heralde şaka bi yana Güzel paylaşım :D ;D ;D zuha-*-s

Yok bence birayla karın doyuruyorlar sigarayla da çay keyfi :D

trakyalı17 link=topic=62618.msg701019#msg701019 date=1360609371' Alıntı:
yok bende 4 sene okudum üniversitede öyle ahım şahım bir kopma görmedim en son sadece okul bittiğinde iyi bir eğlenmiştik o kadar yoksa okumak isteyen adam öyle yapamaz zaten.
e yani. Bazıları var mesela video da şöyle ayda yılda br çiğköfte falan öyle olmalı en fazla... Öyle rakıyla birayla kopma olmamalı...

bilal tıraşçı link=topic=62618.msg701015#msg701015 date=1360609179' Alıntı:
Yok bence birayla karın doyuruyorlar sigarayla da çay keyfi :D
bunların işi belli olmaz hacıı öğrenciler nede olsa zuha-*-s zuha-*-s
trakyalı17 link=topic=62618.msg701019#msg701019 date=1360609371' Alıntı:
yok bende 4 sene okudum üniversitede öyle ahım şahım bir kopma görmedim en son sadece okul bittiğinde iyi bir eğlenmiştik o kadar yoksa okumak isteyen adam öyle yapamaz zaten.
biraz öğrenciliğin tadı kaçmış gibi ama tabiki okuyan öğrencinin hali bir başkadır da senin mesleğin ne üniversiteye gittiğine göre :S

td 100d link=topic=62618.msg701025#msg701025 date=1360609636' Alıntı:
bunların işi belli olmaz hacıı öğrenciler nede olsa zuha-*-s zuha-*-sbiraz öğrenciliğin tadı kaçmış gibi ama tabiki okuyan öğrencinin hali bir başkadır da senin mesleğin ne üniversiteye gittiğine göre :S

Sigara yemek arkası harbiden çay gibi gidiyor.(kullananların görüşü) ;D ok-*-s

ben sinema televizyon teknolojileri okudum üstüne londrada yüksek lisans yaptım.Ayrıca benden küçük olan ve lisede olan kardeslerim üniversiteyi gördükten sonra konuşun derim ben ilk önce.Önce bir büyüyün okulunuzu bitirin üniversiteyi kazanın ondan sonra tammammı ? kardeşlerim .

trakyalı17 link=topic=62618.msg701034#msg701034 date=1360610019' Alıntı:
ben sinema televizyon teknolojileri okudum üstüne londrada yüksek lisans yaptım.Ayrıca benden küçük olan ve lisede olan kardeslerim üniversiteyi gördükten sonra konuşun derim ben ilk önce.Önce bir büyüyün okulunuzu bitirin üniversiteyi kazanın ondan sonra tammammı ? kardeşlerim .
Şimdiden gözümüzü korkuttun ya.. :( Ben bu sene ehliyet almayı düşünüyorum. cidd*-*-* okula elbet gidilecek zaten. ıh-*-s