New Holland 7556S mi Daha İyi Erkund 80 Lüxs mü Daha İyi

New Holland 7556S ??*-s mi Daha İyi Erkund 80 Lüxs ??*-s mü Daha İyi Sizce :S görüşleriniz benim için önemli ikisinden birisini alıcağım ama kararsızım güçç*-* duva*-*0

Ynt: New Holland 7556S mi Daha İyi Erkund 80 Lüxs mü Daha İyi

erkunt 90 lüks al bence 80 likle aralarında yakıt farkı yoktur. 1 kere alcam 10 20 sene kullancam dersen 90 lığı al..Yada 2. el bak..Kaç dekar dönüm tarla işlicen onlarıda yaz bence ona göre tavsiyede bulunsunlar ekipmanların nasıl daha önce ne motor vardı v.b ...

ekipman larım 80 bg uygun tekrar ekıpman almak zorunda kalmam o yuzden . şuanki benım motorum 6556 S tek çeker,almak istedigim 80 lık cıft ceker ve 7556 cıft çeker ıkısı rarasında benı bılgılendırırsernız sevınırımm

her yönden erkunt bence 56s serisine göre.. 4 silindirli olanı tercih et erkunt diğer markalara göre ağır 3 silindir olursa çekiden memnun kalmazsın ..2 motor hakkında çok bilgim yok ama görünüre katalogtaki bilgilere göre kabin tasarıma göre ben olsam erkuntu tercih ederim..

erkunt al o zaman 56 serisinde vites seçeneği çok az 8 ileri 4 geri erkunt ta buçuklu vites var 16 ileri 8 geri sonra sonra kliması tasarımı kompresörü herşeyi ile erkunt derim ama nh tek 2.el piyasasında iyi erkunttan uzun vadeli kullanacaksan erkunt

bende 70 56 4*4 te var erkunt 80.4 lüks 4*4 te var erkuntla arasındaki fark mukayese edilemez bence 75-56 yı bilmiyorum ama farkları yakındır hiç düşünme erkunt al