herhalde tümosanın suçu yok var bir sıkıntı valtrada

Ynt: herhalde tümosanın suçu yok var bir sıkıntı valtrada

aksazli link=topic=62665.msg701350#msg701350 date=1360682361' Alıntı:
konuyu birardaha açıklayıcı anlatabilirmisin.. o izlediğimiz videodaki valtramıymış bu ?..
hayır ya .... videoada küt diye kırılıyodu ön akstan valtra tümosan çekişmesinde dikkat edersek ön aks kopuyordu buda aynı yerden kopmuş

ceksparow-1986 link=topic=62665.msg701685#msg701685 date=1360743913' Alıntı:
bencede bölünmüş gibi durmuyor resimi ceken arkadaş 2 adımdaha atıpda kırılan yeri cekseydin ya nerden kırılmış bizde görürdük
savunma psikolojisi içinde cevap veriyosun ...usta geldi çektirdimi sanki

bu fotoğrafları kim ne amaçla ekledi bilmiyorum ama benim izlenimim traktör tamir amaçlı bölünmüş. bunu anlamamak imkansız. yan şasileri ve ön düzen usta tarafından bölünmüş. birde şunu belirteyim valtra-new holland-case- massey ferguson gibi dünyada kendini kanıtlamış traktörleri tümosan gibi uyduruk kalitesiz ve basit traktörlerle karıştırmayalım.

fotoğrafı ben çektim yukardada yazdım valtra ile benim alakam yok sadece bilgi amaçlı konu açtım ..... traktör şaseden kırılmış usta tarafından da tamiz amaçlı sökülmüş tarlada bu hale gelmiş denilmedi ki

benim demek istediğimi hiç anlayan olmadı .... tümosan valtra ile çekişti valtra bölündü ...burdada benzer yerden olmuş ..bu adamın bir hak arayışı olmalı

mustafagursacli link=topic=62665.msg701818#msg701818 date=1360770052' Alıntı:
savunma psikolojisi içinde cevap veriyosun ...usta geldi çektirdimi sanki
http://imageshack.us/a/img213/2829/tmocan2.jpg
bu şekilde foto cekseydin bizde görürdük neresinden kırılmış bu valtrada ithal olmsı gerekiyor