Çifçi için en faydalı kredi kartı

Çifçi için en faydalı kredi kartı sizce hangisidir?
bizi gübre ve mazot derdinden kurtaracak kart hangisidir?
özellikle gübre illalah dedirtiyor kız-*sw
önerisi olan var mı?

Ynt: Çifçi için en faydalı kredi kartı

başakkart kooperatiften fahiş fiyatla alışveriş yapmaktan daha iyi peşin fiyatına alınıyo 5 ay faizsiz dönem sonuna kadarda %13 olması lazım

hakan bey benim çevremde gördüğüm inan bu şekilde.kartla harcama yaparken cok keyifli geliyor ama ciftcinin zaten yılda geliri belli dönemler .o da mevsim iklim sartları vede ürünün para edip etmemesi gibi durumlara göre degisiyor.illa bir yerlerde kitleniyor borç yüzünden sonrada ilk başvurduğu sey tarlasını elden cıkarmak oluyor.inan çok üzücü bir durum bu.bizim burda isim vermeyecegim bir x banka binlerce dönüm tarla aldı bu sekilde.borcunu ödeyemeyen ciftcinin tarlası gitti

• Beğen
Tepkiler: Usakstyle64

umutmalkoc link=topic=62672.msg701470#msg701470 date=1360697718' Alıntı:
hakan bey benim çevremde gördüğüm inan bu şekilde.kartla harcama yaparken cok keyifli geliyor ama ciftcinin zaten yılda geliri belli dönemler .o da mevsim iklim sartları vede ürünün para edip etmemesi gibi durumlara göre degisiyor.illa bir yerlerde kitleniyor borç yüzünden sonrada ilk başvurduğu sey tarlasını elden cıkarmak oluyor.inan çok üzücü bir durum bu.bizim burda isim vermeyecegim bir x banka binlerce dönüm tarla aldı bu sekilde.borcunu ödeyemeyen ciftcinin tarlası gitti

O x bankasını tahmin etmek o kadar zor değil ama ismini açıklamanızda bir sakınca olacağını sanmıyorum. Aksine çiftçi arkadaşlarımızın uzak durmaları konusunda yardımcı olmuş olursunuz.

umutmalkoc link=topic=62672.msg701470#msg701470 date=1360697718' Alıntı:

Yazıdan alıntıdır.
'borç yüzünden sonrada ilk başvurduğu sey tarlasını elden cıkarmak oluyor.'
'bir x banka binlerce dönüm tarla aldı'

Zaten X bankalarının arkasındaki yabancı güçler, bunun böyle olmasını istiyor ve oluyor da.
Maalesef Ülkemizi yönetenlerde bu X bankalarına imkan sağlıyor.
Acı gerçek.

• Beğen
Tepkiler: Adil_d

Hakan TOKSOY link=topic=62672.msg701482#msg701482 date=1360698607' Alıntı:
Yazıdan alıntıdır.
'borç yüzünden sonrada ilk başvurduğu sey tarlasını elden cıkarmak oluyor.'
'bir x banka binlerce dönüm tarla aldı'

Zaten X bankalarının arkasındaki yabancı güçler, bunun böyle olmasını istiyor ve oluyor da.
Maalesef Ülkemizi yönetenlerde bu X bankalarına imkan sağlıyor.
Acı gerçek.
malesef hakan bey aynen dediginiz gibi.benim sahsi onerim kartla alacagıma parayla almak.20kg borcla alacagıma 10 kg paramla alma taraftarıyım.

ziraat bankasının kartını kullanan var mı?, gübre, mazot,ilaç alımlarında 5 ay sonra ödemede faiz yok diyor ama başka komisyon vs. var mı? ve bu ürünler harici alışverişlerde nasıl puan vs. kazanılıyor mu?

gölbank tan anında kefilsiz masrafsız, cep telefonu ile çektiğim 2500 tl krediye (100tl sini peşin kestiler) 6 ayda 3300 tl olarak geri ödedim birdaha mı tövbe, kaydımı 1 yılda zorla sildirdim, sildikleri doğruysa tabi...

Çağrı link=topic=62672.msg701659#msg701659 date=1360708363' Alıntı:
Başakkart sürekli komisyon alıyor.Bahsi geçen bankanın kartını kullanıyoruz pişman değiliz :D
başak kart nasıl komisyon alıyor
örneğin ben şimdi 1000 tl lik gübre aldım 5 ay sonrada 1000 tl ödemeyecekmiyim faiz yok yazıyor her yerde kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=62672.msg702040#msg702040 date=1360790596' Alıntı:
bendede başakkart var ama faizle karşılaştığımı hatırlamıyom dönem sonu ödenmezse o zaman faiz başlıyo diye biliyorum..
peki faiz harici komisyon gibi bi durum var mı
yani ne harcadıysan 5 ay içinde onu ödüyosun başka bi ücret vermiyosun öle mi?
eğer öyleyse çok iyi

emrecanking link=topic=62672.msg702046#msg702046 date=1360790788' Alıntı:
peki faiz harici komisyon gibi bi durum var mı
yani ne harcadıysan 5 ay içinde onu ödüyosun başka bi ücret vermiyosun öle mi?
eğer öyleyse çok iyi
hayır değil bankanın kestiğini de ekliyorlar yüzdesini tam hatırlamıyorum ne desem boş başakkartı bir iki sefer kullandık.Denizbankın kartını kullanıyoruz mazotta hiçbir ek ödeme yok,gübre boru vs gibilerde de cüzzi bir ücret komisyon alıyor.Mesela 1200 lirada 5 ay için 50 tl aldılar geçenlerde

arkadaşlar faiz var denizbank %5 koısyon olarak alıyor ama satıcı satarken uzerıne eklıyor cekıyor bankaya faız dıye odemıyorsunuz ornek ben Pancardan tohum alıyorum 1000 lıra tohum pesın oderse %5 ındırımvar 995 oluyor kartla odersem ındırım yok 1000 oduyorumm anı faız orda gizli :) Fakat çok az bir faiz bugun bankaların ticari kredilerinin faizleri 5 ay için %13 leri geçiyor bu durumda ucuzbir kredi oluyor.

başakkart ta faiz yokmu bakın üre gübre peşin 1075 ti başak kartla 1150 tl ,mazot tada sigorta bedeli var.ben onu bunu bilmem cebimden çıkan bedele bakarım.az veya çok faiz var bununla alıştık çünkü kimse kimseye kara gözüne kara kaşına bedava para vermiyor.