Antalyada Taş Ocağı Rezaleti

Ynt: Antalyada Taş Ocağı Rezaleti

İnsanoğlunun ameli doymuyor.

Bir kızıldereli atasözü der ki:

Son Irmak Kuruduğunda ,
Son Ağaç Yok Olduğunda,
son Balık Öldüğünde,
Beyaz adam paranın yenmeyen birşey Olduğunu Anlayacak.

Çevreci arkadaşlarım benim, burası mermer ocağı, demekki ihtiyaç.:) Konut yaparken mutfak tezgahında ki mermerin rengine,merdivendeki mermerin damarlı veya damarsız olmasına fazla takılmazsak böyle manzaralar olmaz.:)

nailyetek link=topic=62691.msg701835#msg701835 date=1360772012' Alıntı:
Çevreci arkadaşlarım benim, burası mermer ocağı, demekki ihtiyaç.:) Konut yaparken mutfak tezgahında ki mermerin rengine,merdivendeki mermerin damarlı veya damarsız olmasına fazla takılmazsak böyle manzaralar olmaz.:)
evet abi, olaya birde bu yüzünden bakmak gerek. :)

nailyetek link=topic=62691.msg701835#msg701835 date=1360772012' Alıntı:
Haberde taş ocağı diye geçiyordu fazla kurcalamadım ben görüntü yeter zaten :)

Maden müh. ders 1 ilk konu maden ocakları nerelere kurulur ve nerelerde çıkartılabilir :) ihtiyaç var heryere kurarız değil çevreye zarar vermedenibu ilk kural, yatırımcının kar amaçlı pazarlayabileceği mevkilere kurulur.Az bişeyler kalmış aklımızda :)

ertac sahın link=topic=62691.msg701815#msg701815 date=1360768629' Alıntı:
bu sadece bı tanesı .. buna verımlı tarım alanlarına yapılan sıtelerı .. otopark yapmak ıcın yakılan tarıhı evlerı ... derısı veya dısı ıcın katledılen hayvanlarıda ekleyebılırz :(
aynen bilader polatlı tarafında var ankarada 1 dönüm arazi satıp traktör yeniliyolar sonra sitenin içinde traktörle dolaşıyorlar :)