TARLA TARAĞI. Ot çevirmede kullanışlı bir teknoloji.

Aytaçlar bünyesinde üretmiş olduğumuz tarla tarağı tüm arazi koşullarında kullanılabilen, avrupada kabul görmüş çok kullanışlı bir sistemdir.. Yapısı ve çalışma sistemi sayesinde arıza yapma ihtimali en aza indirgenmiş, çiftçiyi tarla koşullarında yarı yolda bırakmayacak bir makine. Muadil ürünlerle karşılaştırıldığında fiyat ve performans açısından en iyi sonuçları alabileceğiniz bir üründür.

k45vz.jpg

Kendi çekimimiz olan video bulunmadığı için, sizleri bilgilendirmek adına avrupa da ki bir uygulamanın videosunu ekledik. Videoda ufak bir makinanın çalışması mevcut bizim üretimimizde daha büyük modeller bulunmakta. Tamburun biçtiği 2 sıradan 4 sıraya kadar toplayan modellerimiz de var. Çalışmanın seriliğini videodan görebilirsiniz.

Molon Belt Rake - Hay Rake for Compact Tractors

Ynt: TARLA TARAĞI. Ot çevirmede kullanışlı bir teknoloji.

çok sevindik ama tam olarak nasıl çalıştığını anlayamadık bari çalışır durumda bir foto atarsanız sevinirim başarılarınızın devamını dilerim..

tura30 link=topic=62760.msg702869#msg702869 date=1360963361' Alıntı:
vidiyosu yokmuydu bu resim anlamamız için yarım kalmış

Bu makinenin videosunu çekmeyi ihmal etmişiz geçen sene ürünü verdiğimiz çiftçilerimizden çok olumlu sonuclar aldık. aşağıdaki vidyoda ürünün nasıl çalıştığını avrupadaki bir uygulamada görebilirsiniz. Ürün gamımızda iş genişliği çok daha yüksek olan makinelerde mevcut, videodaki makinenin küçük olması sizi yanıltmasın. nasıl çalıştığını ve seriliğini görmeniz açısından paylaşıyorum.

Molon Belt Rake - Hay Rake for Compact Tractors

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=62760.msg702888#msg702888 date=1360964914' Alıntı:
büyüklerde toplama genişliği kaç mt acaba sorabilirmiyim..:)

Şu anda üretimde olduğumuz 2.80 mt model mevcut. Bu mesafe gayet yeterli geldi çünkü makine seri çalışma özelliğine sahip. Ayrıca şu anda dünyada en temiz ve arıza çıkarmadan çalışma özelliği olan sistem budur. tamburlu biçim yapılan arazilerde 2.8 mt lik ürünümüz 4 sırayı toplayabilmektedir.

şahsen çok beğendim, sizin gibi öncü firmalar olmasından çok mutluyum. yurtdışında senelerdir kullanılan bir sistemi inceleyip bize sunmanız açısında bir ilk. başarılarınızın devamını dilerim.

tarla tarağı ot çevirmede kullanışlı bir teknoloji yi tıklıyorum tık yok birşey gelmiyor sanırım benim bilgisayar kafa arıtmak isdemiyor kusura bakmayın ben göremiyorum

tura30 link=topic=62760.msg702912#msg702912 date=1360966991' Alıntı:
tarla tarağı ot çevirmede kullanışlı bir teknoloji yi tıklıyorum tık yok birşey gelmiyor sanırım benim bilgisayar kafa arıtmak isdemiyor kusura bakmayın ben göremiyorum

Rica ederim izlemenizi sağlamak için elimden ne gelirse yapmak isterim. yigit@aytaclar.com.tr adresine mail atarsanız bende cevap olarak videoyu birde oradan göndereyim. Oda olmazsa 20-24 şubat arası Denizli fuarına gelme şansınız olursa hem tanışmış oluruz hem makinayı standımızda inceleyebilirsiniz.

GÜRKAN link=topic=62760.msg702894#msg702894 date=1360965446' Alıntı:
şahsen çok beğendim, sizin gibi öncü firmalar olmasından çok mutluyum. yurtdışında senelerdir kullanılan bir sistemi inceleyip bize sunmanız açısında bir ilk. başarılarınızın devamını dilerim.

İlginiz için teşekkürler, Aytaçlar Tarım Makinaları olarak çiftçilerimize fayda sağlayacak yeni teknolojileri sunmaya ve Türkiye şartlarında kullanılacak şekliyle üretmeye devam edeceğiz.

Bölgemizde fidanlık ve bahçe içerilerinde yem bitkisi bakımından çok kaliteli üçgül yetişiyor. Rotorlu yada düz diğer tüm Ot toplama tırmıkları büyük ve çok geniş oldukları için ağaç altında iş yapamıyor. Otları bir şekilde biçsek dahi çevirmiyoruz. Bu makinadan bize lazım. Buradaki tarım krediye irtibata girdim, bilgimiz yok dediler. Tekirdağ Şarköy için düşünürsek nerden, nasıl bulabilir yada getirebiliriz.