deutz agrolux 65 in frenleri (:

Ynt: deutz agrolux 65 in frenleri :)

paylaşım için tşkler fren tekbikatı güzel fakat bu on frenlere basıp arka yı çektiriyorlar ya bu motora çok çok çok zararlı hani motor sadece on iki tekeri frenleyipte arka tekerlerin frenlerini iptal etmiyo 4 frene alıyolar motoru tek çekerde iken frene basıyolar 4 fren birden tutuyo fakat dusuk vites oldugu için ve sadece arka çeker baglı oldugu için arka frenler zora girip kaçırıyo motor oylelikle arka tekerler yürüyo on tekerlerde çeker baglı olmadıgı için frenliyo. ama arka fren balataları kim bilir ne oluyo :)

ön tekerde fren olması cok güzel bişey
yaklaşık 3 saat önce komşumuzun tt50 yi garaşından cıkarı verdim traktör agustos ayında geldi bizim tt55 den fren tertibatı ayrı hidrolikliymiş arabaların ki gibi galiba el freni cekikken ayak freni basılı olmuyo hava da oluyo bende el freni inik sandım yaklaşık 10 metre kadar el freni cekik gittim koku geldi frenden mi yoksa balatadan mı bilmem
acaba bu hidrolikli sistem sadece tt50 lerdemi var tt55 tt65 lerde hiç görmedim ?

eroglu kerem link=topic=62798.msg703077#msg703077 date=1361029026' Alıntı:
ön tekerde fren olması cok güzel bişey
yaklaşık 3 saat önce komşumuzun tt50 yi garaşından cıkarı verdim traktör agustos ayında geldi bizim tt55 den fren tertibatı ayrı hidrolikliymiş arabaların ki gibi galiba el freni cekikken ayak freni basılı olmuyo hava da oluyo bende el freni inik sandım yaklaşık 10 metre kadar el freni cekik gittim koku geldi frenden mi yoksa balatadan mı bilmem
acaba bu hidrolikli sistem sadece tt50 lerdemi var tt55 tt65 lerde hiç görmedim ?
tt 55 aynı galıba ama 65 i bılmıyorum

paylaşım için teşekkürler cazgının dediği gibi frenleri zorlayarak gidiyor bu gösteriş için iyi fakat traktör için kötü bir durum bendede 75 liği var ama asla birisi traktörümü sevsin diye ona bunu yapmam..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=62798.msg704117#msg704117 date=1361201915' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler cazgının dediği gibi frenleri zorlayarak gidiyor bu gösteriş için iyi fakat traktör için kötü bir durum bendede 75 liği var ama asla birisi traktörümü sevsin diye ona bunu yapmam..
aynen bu bayi sonuçta elındekı kozu kullnıcak :) ben alsam bende asla yapmam ama same aldılar burda 65 lik adamın yapmadıgı haraket kalmadı :)

GÜRKAN link=topic=62798.msg704250#msg704250 date=1361213737' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler. yazık günah makina böyle tanıtılmaz.
saol. ama frenleriyle öne cıkarıyolar makınayı
umutmalkoc link=topic=62798.msg704256#msg704256 date=1361213909' Alıntı:
boş işler bunlar sonrada çiftçilikten nasıl para kazanırız diyoruz
çiftçi yapmıyorkı bunu bayi yapıyor