Talking Okulda yaptığınız bir davranış yüzünden idareye çıktınızmı ?

Talking Okulda yaptığınız bir davranış yüzünden idareye çıktınızmı ?
ya iki dakika bir susunda benim gibi bir efsanede konuşsun canlarım, ilkokuldan bi girdim bizim ilçedeki anadolu lisesine 7 senelik okul 9 senede bitti okulun dedeleriydik 4-5 arkadaş her türlü haylazlık haytalık makara kavga mevcuttu bi müdür yardımcımız vardı m.vardal ne dayak yerdik be bi yerden sonra hoşumuza bile gitmeye başlamıştı 2 gün okula bir gün cafelere okeyle kağıt atmaya giderdik okulun kapı pencere tuvaletlerdeki lavabolar pisivuarları dayak yedikçe inadına kırardık tenefüste okulun dışına bile çıkmaya gerek duymadan bahçedeki kamelyaların altında sigara içerdik sonra gene dayak yerdik güzel günlerdi üniversite benim için bunların ustune tam hayal kırıklığı olduğu sizi dövecek bir müdür yardımcısının eksikliği çok kotu bişey keşke bizim fakültenin dekanı sıra sopası yapsa
'Bu maskenin altında bir yüz var ancak benim değil ne altındaki kaslardan daha 'ben'dir o yüz ne de altındaki kemiklerden bu maskenin altında etten daha fazlası var bu maskenin altında bir fikir var! ve fikirler kurşun geçirmez...'