AUTO STEERING OF KRAL (RTC TARIM)

Ynt: AUTO STEERING OF KRAL (RTC TARIM)

Yorumlar için teşekkürler, daha ne bomba videolar var, sırası gelsin hele.:D Yıktık tabuları, kırdık rekorları. Hava müsait olsaydı, çok daha güzel olacaktı.

Süper vidyo olmuş RTC Tarım. Vallah koptum gülmekten yaws. Kulaklık takılı kardeşim geldi noldu diye....:D Gerçekten süper olmuş yaws. Tam atıfta bulunmuşsunuz vidyoya...:D Gangnam Style parodileri gibi olmuş....:D Nail abi ' nin oyunculuğunuda diyecek yok....;)

Paylaşım için teşekkürler RTC TARIM :D
Nail abi ben eve vardım kral bıraktı dönüş yolu kayıtlı yola çıktı geliyo kendi kendine herşey için çk teşekkürler :D

kangalli link=topic=62814.msg703190#msg703190 date=1361037774' Alıntı:
güzel çalışma olmuş.ilk yerli auto steering çok guzel yerli uçakda cabası )))
kobra47 link=topic=62814.msg703195#msg703195 date=1361038362' Alıntı:
Güzel olmuş elinize sağlık
[/quoteSağolun teşekkürler,
alipasalierkan link=topic=62814.msg703201#msg703201 date=1361039165' Alıntı:
Süper vidyo olmuş RTC Tarım. Vallah koptum gülmekten yaws. Kulaklık takılı kardeşim geldi noldu diye....:D Gerçekten süper olmuş yaws. Tam atıfta bulunmuşsunuz vidyoya...:D Gangnam Style parodileri gibi olmuş....:D Nail abi ' nin oyunculuğunuda diyecek yok....;)
:D Sağol Erkan,dün ufak çaplı bir buluşma düzenledik. Ertaç ve Fatih beni ziyarete geldiler, dün akşamda memory43 nickli Mehmet geldi, Alaaddin Abiye geç haber ettiğimiziçin o gelemedi. Güzel sohbet oldu, bir ara senin videoyu gördük ve ilk Yerli Auto Steer ' i çekelim dedik,kamera ve gençler hariç hepsi yaşlı olduğu için anca bu kadar oldu.:)
rocky link=topic=62814.msg703203#msg703203 date=1361039619' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler RTC TARIM :D
Nail abi ben eve vardım kral bıraktı dönüş yolu kayıtlı yola çıktı geliyo kendi kendine herşey için çk teşekkürler :D
Sağol Fatih,iyi istirahatler evlerinize vardığınıza çok sevindim, ayağınıza sağlık ben teşekkür ederim.

nailyetek link=topic=62814.msg703211#msg703211 date=1361040788' Alıntı:
:D Sağol Erkan,dün ufak çaplı bir buluşma düzenledik. Ertaç ve Fatih beni ziyarete geldiler, dün akşamda memory43 nickli Mehmet geldi, Alaaddin Abiye geç haber ettiğimiziçin o gelemedi. Güzel sohbet oldu, bir ara senin videoyu gördük ve ilk Yerli Auto Steer ' i çekelim dedik,kamera ve gençler hariç hepsi yaşlı olduğu için anca bu kadar oldu.:)

Gerçekten süper olmuş Nail abi. Aklıma geldikçe artık bu vidyo kesin gülerim...:D Ertaç bunu Youtube ' de bu vidyonun altına paylaşsın. Tıklanma rekoru kırar. Farmphoto ' da falanda aynı şekilde paylaşınca hit olur vallah...:D

Cihan_özece link=topic=62814.msg703249#msg703249 date=1361044215' Alıntı:
;D ;D
bu trakklup akla zarar benden söylemesi :D
:D;D
alipasalierkan link=topic=62814.msg703253#msg703253 date=1361044356' Alıntı:
Gerçekten süper olmuş Nail abi. Aklıma geldikçe artık bu vidyo kesin gülerim...:D Ertaç bunu Youtube ' de bu vidyonun altına paylaşsın. Tıklanma rekoru kırar. Farmphoto ' da falanda aynı şekilde paylaşınca hit olur vallah...:D
:D Youtube işini hallederizde, farmfotoda sen paylaş artık. Nasıl olsa sen bu işe vesile oldun.