Standart cep telefonları konuşursa

Standart cep telefonları konuşursa :D:D
Aradığınız kişi meşgul ise

Sen-Ya alla allaaa niye meşgul kaç saaatttir kardeşim bu adamın tlfu?
Cep-Kardeşim..Adam kızla konuşuodur..Ya da işi vardır. Millet sen gibi boşta mı gezio.. Az bekle otuz defa aranmazki..Duymuo musun? Meşgul diorum.. Hatta sadece demiorum yazıorum.. Ama bu kadar anlayışsız olma çok rica edicem..

(veya)

Cep-Bak abicim..Gaz vermek gibi olmasın ama bence senin hatun başka biriyle aşna fişnada..Bak yarım saattir belli aralıklarla arıorus meşgul dior.. Sen en iyisimi git yanına..Nerde olduğunu da bilmiosan kesin seni aldatıo..Benden duymuş olma..Hani geçen kavga ettiniz ya o zamandan sonra oldu bence..

Aradığınız kişiye ulaşılamıyor ise

Sen-Hoppalaa...Sarjı bitti heralde..
Cep-Hah .. uyu sen uyu... Ben kapalı diorum ya kanın hep anasını satiyim.. Kızım adam iş üstünde yakalanmak istermi?.Sen iki dakka da bir partnere güvenip ararsan olcaaa bu.. Rahat bırakmadın ki adamı ..Hay sizin partnerinize ben yaa.. Ulan bu Teltim yüzünden uykudan eser kalmadı...Bana bak bigün infilak edicem..Arayan ebedi ulaşamıcak..Sölemedi deme..

(veya)

Sen-Hah..Gene kapamış tlfu gebermeyesice..ulan senin ben...(hede hödö..bla bla bla..)
Cep-Öhömm.. Terbieni takın erkekliğin sırası diil ..Madem yapacan ben kulaamı tıkıyımm bari..

Mesaj Çekerken ise

Cep-Ya kardeşim.. Güzel sahip..Ya şu tuşlarıma azcık yavaş bassan noolur..Yetişcek yerin mi var? Ama bak böle hor kullanıosun sora da vay efendim..Bozuldu bilmemm ne..Nasıl dayaniyim ben bu acımasız yaşama..Bak 9 tuşundan ses gelmeye başladı artık..Ne tarz bi yazı stilin varsa..en kullanılmıcak harflerime basıp duruosun..Olmaz ..bu böle gitmez..

Mesaj Geldiğinde ise

Cep-Ne yazmış..Ne yazmışş..
Sen-Sanane ulan sanane iyi geldin be bi rahat bırakta işimize bakalım..Sana mı laf anlatacam hatunu mu kafalıcam şaşırdım heaa...
Cep-Öllleee miii..Son sözün bu yani..Peki al o zaman.. Çat...
Sim kartı yerleştirin

Hay senin gibi telefonun ben..