PULLUK NASIL ÜRETİLİR?:)

Ynt: Kverneland İskandinav Çeliği:)

yıllardır aynı yerde sayan pulluk firmalarımız izlesinler bu videoyu. onca parayı cebe atacaklarına biraz da argeye yatırsınlar. ama ne gerek var nasıl olsa satılıyor. pulluk yapınca bıçak başına 1000 lira yazarlar. el vicdan be. görün de utanın.

Ynt: PULLUK NASIL ÜRETİLİR?:)

gaggoş link=topic=62859.msg703885#msg703885 date=1361133839' Alıntı:
pulluğun ne olduğunu bilmesem bu videonun nasada çekildiğini zannederdim...
GÜRKAN link=topic=62859.msg703893#msg703893 date=1361134788' Alıntı:
yıllardır aynı yerde sayan pulluk firmalarımız izlesinler bu videoyu. onca parayı cebe atacaklarına biraz da argeye yatırsınlar. ama ne gerek var nasıl olsa satılıyor. pulluk yapınca bıçak başına 1000 lira yazarlar. el vicdan be. görün de utanın.

Yorumlarınıza istinaden we yerli üreticilerimize atfen başlığı 'PULLUK NASIL ÜRETİLİR?' Şeklinde değiştirdim anlarlar feyz alırlar belki....

öncelikle paylaşım için teşekkürler.Bence bu üretim ve kalite bizimkiler için harbidende nasa labaratovarları gibi bizimkiler hala daha adam gibi çamur tutmaz pulluk üretemedi.Helal olsun adamlar yapıyor bizde ancak içlene içlene izleriz .

Adamlarda ışıl işlemler su verme haddeleme herşey sistematik bilimsel dayanaklı bizdeki gibi kulaktan dolma gözle karar kılma değil .Bunun yanında İsveç gibi çelik endüstrisinde önde gelen ülkenin komşusu olmalarıda tatlının kaymağı olmuş.

Hermiyas link=topic=62859.msg703899#msg703899 date=1361135285' Alıntı:
Yorumlarınıza istinaden we yerli üreticilerimize atfen başlığı 'PULLUK NASIL ÜRETİLİR?' Şeklinde değiştirdim anlarlar feyz alırlar belki....

murat abi sanki onlar bilmiyormu da biliyor ama biz köleler onu bile zorla aldığımız bildikleri için işlerine öyle daha kolay geliyor öyle yapıp gönderiyorlar almayalım bakalım nasıl fabrikasyona geçerler ama nerdeee bizim çifçimizde almamak...
ama şu da varki avrupda tarımı şirketler yaptığı için şirketlere atölye yapımı mal satamazsın o yüzden fabrikasyon olması şart...hani bizim ülkemizde kaç şirket tarım yapıyor bizde bilende yapıyor bilmeyende...tigemden başka kaç kişide ithal mibzer pulluk var tigem gibi binlerce şirket olsa bizdede üretilir

Yayınlanma tarihi: 5 Kas 2013

Knock-on for Ploughs Text : Knock-on is now available for Ploughs. Quick & Easy, Long life time, Very good agronomic results. The exact Plough Knock-on point can also be used for Cultivators ! Kverneland remains the Trend Setter in the industry ! Discover Knock-on (R)

http://youtu.be/YljdnZowcwg