TT55b aldım

08.09.2008
357
10

Arkadaşlar sıfır 2013 model tt55b aldım. Biraz önce traktörü bayimiz eve getirdi. 2615 mf yide yükleyiverdim arabanın arkasına gönderdim. Takas ettik yani. Traktör akşamüstü geldiği için birden karanlık çöktü ve fotoğraf çekme imkanım olmadı. Yarın çekeceğim ve yükleyeceğim.

Ynt: TT55b aldım

2615 mf ye kötü diyemem. Yiğidi öldür hakkını yeme. Sadece yüksekti ve çok uzundu. Bağın dönek başlarında dönerken sorun yaşıyordum. Birde platform yok ve üzerinde insan düşecekmiş gibi duruyor. Biraz çalışınca insan eğreti durmaktan yoruluyor. TT55b sanki taksiye binmişssin gibi konforlu ve alçak.

TT55b nin yakıtının 2615 mf den yüksek olacağına eminim. Fakat ne kadar köfte o kadar ekmek öyle değilmi arkadaşlar. Orasına bakarsanız Mercedeste bir çok arabadan çok yakıyor , ne demek istediğimi anladınız sanırım.

TT50b mi TT55b mi diye uzun süre gittim geldim. Hatta tt50 mi tt55 mi çok yakar çok fazla fark olurmu diye topic açtım pek cevap veren olmadı. Daha sonra tt55b de karar kıldım. Aslında tt50 de benim için yeterliydi. 5 hp fazladan güç göz çıkarmaz dedim tt55b aldım.