Arkadaşlar buda benım 54 C Junıor.Ekipmanlar la birlikte.

Arkadaşlar Telefonumun kamerası bozuk oldugu için resımlerı detaylı bı sekılde yansıtamadım elımden geldiği kadar duzeltmeye çalıştım..

Bu da bizim Ertanlar Turkuaz Binlik Turbo

4 lü saçlı pulluk onunde Çeşitli malzemeler oldugu ıcın Ayrıntılı cekemedım ksr bakmayın..

9 lu kazayağımız babam--amcam ortak yapımı ınanın muadıllerınden daha ıyı iş yapıyor..

Buda babam--amcam ortak yapım 2,5 tonluk romorkumuz zeytınlık ıcın super 50 kasadan fazla zeytın kasası alıyor zeytınlıkde donus ıcın super ...NOt: Az yaktırır ÇOk çektirir DAMPERLİ..

OZel yapım 5 tonluk buyuk romorkumuzda var fakat akraba da oldugu ıcın resmını cekemedım...

Biz tas--lenger derız sıtede discaro dıyorlar. 5x4= 20 li..

Buda ot biçme makınası. zeytınlık ıcın super..

Buda tekli 16 no olması lazım baktım ama ustunde yazmıyordu ekın ekenker dedem 135 mf ye takıyormus.. şimdi kullanılmıyor..

Buda 2 lı pulluk bı kulagını amcam yamulltu Td75b ye baglamıstı zeytınlıgını onunla surunce zeytınler kurumaya yakın oldu zeytınlık derın surum ıstemıyor arklar...

Buda 4lü 8 no kısmet pulluk unlu pulluk kadar iş yaptıgıne ınanmıyorum

4lü 8 no ünlü pulluk arkadaşlar pullukların biri sağa bakıyor diğeri sola..

Tiller 9 lu zeytınlık ıcın vazgecılmez dıyebılırım..

Arkadaşlar ıyı veya kotu yorumlarınızı beklıyorum Kameram kotu bırde telefonumun sarjı bitti eger bıtmeseydı daha sızlere gostermek ıstedıgım cok sey vardı . Teşekkürler..

Ynt: Arkadaşlar buda benım 54 C Junıor.Ekipmanlar la birlikte.

54C nin maşallahı var.Güle güle kullan.Sürgü ,tapan dediğimiz değişik görünüyor.nasıl yapılmış acaba.Belli olmuyor.ot biçme makinasıymış heralde.

Ot biçme derken otları parcalıyor bunu ustam yaptı kendısı tornacı adamın yapmadıgı şey yok abi yalnız buna diffrensıyel koycak bu suan kayıslı sıstem tam verım alınamıyor kayıslar kopuyor..

merhabalar bu traktörlerin jantları ve çamurlukları 480 liklere olurmu acaba ?
şuan bu parçalar satılıyormu ?