FİAT HİTACHİ EX445 KIRICISI ŞOK OLACAKSINIZ

iste arkadaşlar bizim 50 tonluk paletliye bile fazla bu aslında ama biz kullanıyok ağırlığının 2.5 tondan fazla olduğunu tahmin ediyoruz.vuruş gücü 2 ton. yani bi düşününsenize bu zımbırtı tek bi tık demesiyle yere 2 ton kuvvet uyguluyo varmı böle bişi :D

buda bizim canavar ( benim boy 1.85 ordan hesaplayın işte :D )

Ynt: FİAT HİTACHİ EX445 KIRICISI ŞOK OLACAKSINIZ

yağ akış hızı 200-250 litre dakika
darbe oranı 300-350 vuruş dakika
çalışma ağırlığı 3500 kg(canavar 3.5 ton)
taşıyabilcek makine ağırlığı 40-50>x üzeri

süper bir kırıcı :D benim bekonunki onun yaninda hiç bişi değil ;

yap akış hızı 40-70 litre dakikada
darbe oranı 600-1000 vuruş dakika
çalışma ağırlığı 350kg
taşıyabilecek makine ağırlığı 7-9 ton

sen bu kadar büyük kırıcıyı makinasıyla birlikte nerde gördünde abartılcak bişi yok diyosun hem burdaki üyelerden kaç tanesi böle büyük kırıcıyı tanımış sor bakalım bizim burda öle 100 tonluk kırıcılarla bilmemnelerle uraşan adamlara anlattığımız gösterdiğimiz bişi yok kardeşim herkes üstüne alınmasın sana dev gelmeyen ona dev gelir ona dev gelen sana gelmez o üyenin bileceği iş tamam güzel eleştiriyosun ama yanlış yani..

zannedersem en büyük kırıcı olmalı fh455 in kırıcısı daha büyük kırıcılar özel imal zaten , ortamı germeyelim lütfen herkesin kendi görüşüdür ama emeğe saygı

dogru emege saygı paylaşımın için sagol bizim hitachinin( mtb 255) resmdeki ya mtb 275 yada 360 dır. ondan fazlada şok olmadım sagol.

aqa bu mtb serisi deil sanırım ya OM mühendisliğin bu forklift çatalı ripper felan set olarak geldiydi bunlar bize.ama en büyüğü buymuş bende bu kadar büyük kırıcı görmemiştim.

catarpil link=topic=7166.msg226402#msg226402 date=1257449515' Alıntı:
ne şoku kocumya kırıcımı o yoksa dalparcasımı gel benim 385 catın kırıcının civisini gör sadece 1ton 170 kg cuk
yorum yazma uslubunuzu değiştirin lütfen !!! yada yorum yapmayın... burak güzel paylaşım bayağı büyük bi kırıcıymış..ilk defa gördüm