300 dekar için traktör

slm arkadaşlar mf 285 i verip yeni traktör almak istiyorum bana hidrolik kaldırma kapasitesi yüksek vites sayısı fazla. kabinli klimalı bir traktör önerirmisiniz. (150 dekar buğday 150 dekar ayçiçek )

Ynt: 300 dekar için traktör

70-66 tam senlik sağlamlık az yakıt 12+12 levyeli vites pratik bir traktör hele bide 4x4 olursa tadından yenmez bence tam senin işini görür ama daha fazla vites ve kain falan dersen erkunt 70 lüx 16 ileri 8 geri zf ok-*-s

barbasoa link=topic=63044.msg707069#msg707069 date=1361569514' Alıntı:
slm arkadaşlar mf 285 i verip yeni traktör almak istiyorum bana hidrolik kaldırma kapasitesi yüksek vites sayısı fazla. kabinli klimalı bir traktör önerirmisiniz. (150 dekar buğday 150 dekar ayçiçek )
ıthal mı yerlı mı alcaksın ve fıyatı hangı aralıkta olcek solede ona gore yorum yapalım

al bi kubota m8540 kafan kulagın rahat çalış şanzımanı- motor-pompası ve hidroliği çok sağlam sorunsuz kullanırsın tavsiye ederim. japon kalitesi ni tat manı öneririm.

bence kardeşim mccormik B serilerileri çıktı ben geçen ay aldım B max 90 hep mekanik arızası falan yok hemde vites seçeneği fazla landiniyle birebir aynı hem bayi çorluda sana yakın pınar zirai ben ce bi gör hem sıfır hemde fiyat uygun bi bak derim pişman olmazsın

mtekce link=topic=63044.msg709215#msg709215 date=1361865618' Alıntı:
bence kardeşim mccormik B serilerileri çıktı ben geçen ay aldım B max 90 hep mekanik arızası falan yok hemde vites seçeneği fazla landiniyle birebir aynı hem bayi çorluda sana yakın pınar zirai ben ce bi gör hem sıfır hemde fiyat uygun bi bak derim pişman olmazsın
Enka nın siteside güncel değil , pek bilgi yok yeni ürünler ile ilgili.

selamlar.eğer ki bu arazinin tamamı senin ise en az 100 hp ve 4x4 bir traktör öneririm marka önemli değil önerilen markalar hep kişisel görüşlerimizdir sana göre olmayabilir.maddiyatta sıkıntı yoksa elbette fendt almanı isterim