tümo nh yi aldı götürdü

Ynt: tümo nh yi aldı götürdü

Tümosanın lastiklerin havası az olduğu için yere iyi basıyor ve
Tümosanın lastikler geniş, nh ninkiler dar yani eşit şartlarda olmamış bu çekişme. Eşit şartlarda olsa nh alır götürür diye düşünüyorum.

zaten şuana kadar izlediğim traktör çekişmelerinde özellikle tümosanın 1 tane adil bir şekilde çekiştiğini görmedim yani ve bunada hiç şaşırmadım her zamanki gibi eğer böyle hileli bi şekilde çekerek en iyisi oluyorsa o zman en kral tümosandır üstüne başka yoktur onlarada bu yakışır.

adige link=topic=63194.msg708890#msg708890 date=1361820162' Alıntı:
bu cekışme bızım komsu koyde oldu td 100 de sıfır daha 10 15 saatte tumoda sıfır ama50 saat nın ustundedır td 100 lastıklerıde kalın lastık tumonunkı ıleaynı lastıkler eşit

Ben dar diye anladım ki öylede gözüküyo sanki. Hadi onu ez geçelim en önemli 2 husus daha var tümosanın lastiklerinin havası az asfalta yapışıyo ve tümo debriyajı nh den önce kaldırıyolar zaten başta kazanıyo.

mff 285 sss link=topic=63194.msg708877#msg708877 date=1361819566' Alıntı:
zaten şuana kadar izlediğim traktör çekişmelerinde özellikle tümosanın 1 tane adil bir şekilde çekiştiğini görmedim yani ve bunada hiç şaşırmadım her zamanki gibi eğer böyle hileli bi şekilde çekerek en iyisi oluyorsa o zman en kral tümosandır üstüne başka yoktur onlarada bu yakışır.
valla usta yanlış anlamada o tümosanın karşısındaki para olarak tümonun nerdeyse iki kaatı hilesini hurdasını bilmmem ama öle olsa bile nh nin söküp alması lazımdı

hacısamet link=topic=63194.msg708983#msg708983 date=1361824491' Alıntı:
valla usta yanlış anlamada o tümosanın karşısındaki para olarak tümonun nerdeyse iki kaatı hilesini hurdasını bilmmem ama öle olsa bile nh nin söküp alması lazımdı

lastik farkı ve ilk hızlı debriyaj sonuç ortada sende görmüşsündür td 100 daha halatı germeden tümo asıldı ve götürdü bu adil mi sence ??

bu tur cekismeler anca traktorleri cekistirenlerin ruhunu tatmin edio... kimse onun bu ceksmeden dolayi guclu oldgu. hissi uyandirmiyo bnde ole acikcasi... tarlada. cekiyomu tamam... ama bole olmaz yazik etmeyin makinalara... ona kalirsa erkunt ta cekio... hemde bick markayi ama. 85 hp de varmi phantom gvi tarlada giden sanmiorum... butr cekismelerde kazanana dicem tek sey.. demirin bollugunda. yapilmis bi traktorun var masallah sanslisin ... olur

BABACANNN link=topic=63194.msg709250#msg709250 date=1361873893' Alıntı:
bu tur cekismeler anca traktorleri cekistirenlerin ruhunu tatmin edio... kimse onun bu ceksmeden dolayi guclu oldgu. hissi uyandirmiyo bnde ole acikcasi... tarlada. cekiyomu tamam... ama bole olmaz yazik etmeyin makinalara... ona kalirsa erkunt ta cekio... hemde bick markayi ama. 85 hp de varmi phantom gvi tarlada giden sanmiorum... butr cekismelerde kazanana dicem tek sey.. demirin bollugunda. yapilmis bi traktorun var masallah sanslisin ... olur
aynen katılıyorum

çekiştirme işi biras sürücünün becerisine kalmış bişey usta hangi traktör daha kullanışlı bilmesk istiyosak içinde güç hız kıvraklık yakıt gibi durumları ortya cıkaracak parkurlar yapıp beş on traktörü yarıştıracaksın ozaman bişeyler belli olur off road gibi formula 1 gibi tabi yarış esnasında saban takıp sürmede olacak:p:p:::p:

umutmalkoc link=topic=63194.msg709779#msg709779 date=1361913746' Alıntı:
çekerken nasıl bölünmemiş bu tümo hayret :)
servet düşmanımısınız abi tümoyu bu kadar kötülemeyin 96 modelleri bile 20 milyarın üstünde bu kadar kötü millet nie bukadar para veriyo

hacısamet link=topic=63194.msg708983#msg708983 date=1361824491' Alıntı:

Bu yorumun üstüne daha ne söylenebilirki ? Ne tümocuyum ne nh ne erkunt ama tümoya aşırı önyargı yapıyosunuz gibi geldi bana. Tümo çekemez veya çekerse bölünür diye bi kuralmı var? çekmiş işte ne güzel nh ci erken davransaydı onun eli ayağı yokmu. Lütfen daha objektif yorum yapalım. Tümosan traktörü olupta o traktörle evini geçindiren insanlar var.