2004 model tn75na

arkadaşlar nasip oldu bugün bitane traktör aldık. New holland tn75na 2400 saatte kullanan arkadaşlar var mıdır bilgi alalım traktörü tanıyalım neleri vardır neleri yoktur bi soralım dedim yarın elimizde olucak inşallah fotoğraflarınıda çeker koyarım en kısa zamanda inşallah ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Ynt: 2004 model tn75na

hayırlı olsun ital bı traktor dur on dıngıl kıvrılır cekısının guzel ve yakıtınında guzel oldugunuı bılırım gaza basıncada 40 km hızı vardır sitede ahmet745 nıklı uyemezde vardı fakat sattı o daha ıyı bılır motoru...

38000 aldık kabin klima yok bahçe için aldık yakıt konusunda bize 65lik td serisi vardı bahçe onunla aynı yakar diye bunu aldık ama bilmiyorum o ahmet 745 isimli arkadaşada sormak lazım

arkadaşlar herkese selamlar iyi çalışmalar traktörden memnun kaldık tam bi bahçe traktörü ahmet usta yakıtından biraz korkuttu beni ama hiçte öle korkutucu bişi gelmedi nasıl gelmedi şöyle izah edeyim bahçede her aradan 2 defa 3lü 8 no pulluk ile iki defa gittim ertesi gün diskaro ile yine aynı şekilde 2 defa gittim ayrıca boşa bi yer wardı orasınıda diskaroladım toplam 150 liralık yakıt yaktı parça masrafı demiş ahmet usta parça masrafı çok oluyor demişsin usta deneyimlerine dayanarak ne gibi arızaları oluyo acaba bahsedersen memnun olurum tekrardan ilginiz için çok teşekkür ederim şimdiden