şaban yanar arkadaşımın servet 80.4 erkutu.çardaklı kasabası çankırı.

Ynt: şaban yanar arkadaşımın servet 80.4 erkutu.çardaklı kasabası çankırı.

benim erkuntta 24 gazdan fazla gitmiyo acaba gazını açtırsak nasıl olur bide bu gün servis lda takalım çok faydası olur dedi bi zararı olurmu acaba

sameci38 link=topic=63227.msg709708#msg709708 date=1361910034' Alıntı:
benim erkuntta 24 gazdan fazla gitmiyo acaba gazını açtırsak nasıl olur bide bu gün servis lda takalım çok faydası olur dedi bi zararı olurmu acaba
bizim arkadaş pompaya bi ayar yaptırdı bugün baktım süper çekiyor çok farkı olmuş birde cantlardan önleri genişletti oda güzel olmuş

arkadaşlar çok tşklr bu motoru alalı bir sene olduda saati 450.. pompasını birazcık ellediler çok güzel olmuş birde önleri jantlardan genişletti.şaban yanar arkadaşımda sitenin üyesi.. yarın sorusu olanlara cevap verir.

arkadsım bende de aynından var ön arka hepsini genişlettim ama pompa ayarı elletmedım daha usta yapayım falan dedi biraz nakite sıkışıktık yaptramadık fiyatını falan sormadım daha doğrusu ama interkolle bereber 1500 olur dedi herşeyi dahil sen nasıl memnunmusun pompa ayarından ağır işe soktuğunda haber ver bnmki daha 300 saatte bir kral var yardımcı ondan pek saat yapmıo :D

berat06 link=topic=63227.msg718692#msg718692 date=1363299279' Alıntı:
bızım erkunt 22 gazı gecmıyor 350 saatte ve bıde bızımkınde bole turbo sesı yok
bizimkide 25 i geçmezdi pompa ayarlayınca 27 ye çıktı. İstersen açtırırsın 25 e kadar zaten standart rakamlar.

arkadaşlar 4 silindirlilerde pompa basınç ayarı 7,5 gibi oluyormuş bildiğiniz gibi hidromek kepçelerde de aynı motor var kepçeler tam gaz çalıştığı için boğulmayı belli etmiyor bende pompa basınç ayarını 9- 9,5 gibi yaptırdım bilgilerinize