Farmin Simulatorden beklenenler

Ben Farming Simulator serisi oyunlarını çok beğeniyorum ve oynuyorum.Oynanabilirliği açısından piyasadaki en iyi çiftçiliksimulasyonu...
Ben Çiftçi değilim ama babam çiftçi uzun süre köyde kaldığım için bir tarafım çiftçi sayılır.Oyundan zevk alıyorum ama açıkçası oyunun fizik yapısı,gerçekliği beni tatmin etmiyor.örnek verecek olursam.Gerçekte traktörle pullukla tarla sürmek zevkli bir olaydır.o motorun sesi,kimi zaman boğulması kimi zaman patinajlaması,sürülmüş yerlerden dönerken ön tekerin kayması.bunların hiç biri oyunda yok.birebir aynısını beklemek elbette olmaz ama yine de yakın olması gerekir.yani oyunda makina kullanırken o hissi vermiyor.mesala bir fren diye bişe yok oyunda,motor zorlaması diye bişe yok,patinaj yok,toprakta iz brakma yok,tarlada ne hızla gidiyorsa yolda o hızla gidiyor,böyle olunca yolun da bir özelliği kalmıyor,traktör benim bildiğim tümseklerde sallanır,bu oyunda yüzüyor sanki.Yani Simulator ama o makineyi kullandığının hissini vermiyor.ondan sonra ürün ekiyorsun, ana 3 gün sonra ürün çıkmış.Mevsim olayı yok,çiftçilik simulasyonu yapıyorsunuz mevsim yok.yani mesala oyunda next day next week next month gibi zaman atlama özellikler konsa daha zevkli hale gelir...Agrar Simulator makine konusunda bu isteklerime cevap veriyor ama oyunda o kadar hata var ki oyun insanı strese sokuyor o yüzden oynamıyorum...Yani sizce de haksız mıyım?ben oyunun bundan sonraki serilerinde bunları bekliyorum açıkçası.

Ynt: Farmin Simulatorden beklenenler

evet dediklerine son derece katılıyorum. oyun yapımcıları ara özellikleri hızlıca katıp ana özellikleri yani olması gereken şeyleri yapmıyorlar. bundan sonraki oyunlar daha kapsamlı olur inşallah.

kesinler katılıyorum örneğin değişik şeyler olması lazım rekabet olsun oyun grafik acısındanda yerlerde hani severek oynuyom ama isteseler bundan cok daha iyisinşi yaparar daha iyi bi oyun motoru geliştirseler süper olur

Aslında varya bu dediklerinizi yapacaklarını biliyorlar Ama ne nedense yapmıyorlar.Arkadaşlar belki onlarda şöyle düşünebilir: Agrar o kadar gerçekci yapmış,Bizde yaparsak öyle oyunumuz tutmaz felan düşünebilirler. :)