Atabey'den Denizli'ye Fuar Gezisi

fuar sabahı
(Sol baştan) Ben, Alpaslan32(Mustafa Çelikkaya), diğer arkadaşlar siteye üye değil
Mehmet Gökmen,Mustafa Çelikkaya, Ramazan Gökmen, Ahmet Çelikkaya

Fendtçi Ahmet abim mutluluğu Newholland ' ta buldu sanırım :)

MF ' yi istila ettik :)

Ynt: Atabey'den Denizli'ye Fuar Gezisi

Fendt ' te pulluk bakiyoruz :)

Trakkulup masasi

Gönlümdeki mavis :)

o direksyon bu direksyon iste..

Yok! Bu sefer olmadi Tümocan.. Çok kalbim kirildi..!

' ' Landini de satiyorum, onda Yanmar motoru var o daha güzel! Git bide newhollanda bak adam ne traktör yapmis ' ' dedi tumosan bayii ve sunu ekledi; ' ' Her kötü malin biz kör alicisi vardir ' '

Ve gördüm ki insan 5 dakikada sinir krizine girebiliyormus, girdim ve gördüm...

Sonra dedim ki, amaaan kör alici da deseler seviyorum Tümocanimi, bos durmadim tabi fabrikaya sikayet ettim :)

o arada basak pazarligi da yapmadik degil hani, düsündüm gerçekten :)

Denizli Tümosan bayiisiyle yasananlara ragmen çok güzel geçti.. Sonra Karahayit ' a geçtik. Sabah da Pamukkale ' yi gezdik ve sonra atabeye döndük. Tesekkürler çok çok Atabey gençligine :)

rocky link=topic=63296.msg710599#msg710599 date=1362051391' Alıntı:
Maşallah ekip sağlam :) Güzel vakit geçirdiğiniz yüzünüzden belli. :) Paylaşım için teşekkürler fatih.
Sağolasın Fatih, atabeyliler şen şakrak adamlar :)

tümosan 8095 link=topic=63296.msg710614#msg710614 date=1362052728' Alıntı:
fatih bey bişey sorcam.resimlerin genelinde elinde hep sığara olan arkadaş kim.iyi tiryaki ha.
Site üyelerinden Alpaslan32 yani Mustafa Çelikkaya. En fazla tüketim onda bu aralar :)

ranger link=topic=63296.msg710616#msg710616 date=1362052794' Alıntı:
Güzel paylaşım Fatih, muhtara mf yi mi aldırdın :D
Muhtar kararlı mf konusunda ancak model tutturamıyoruz :)

Deklanşörüne sağlık güzel pozlar yakalamışsın fatihim bu dirlik düzene razı isen her hafta gel bizim mekan belli birimizi bulamazsan birimizi bulursun :) mf 100 küsür dudak uçuklatır :D

Güzel paylaşım Fatih. Güzel bir organizasyon olmuşa benziyor. Baya gezmişsiniz. Ağır abinin yeni KRAL ' da yakışmış. Nail abi ' yide çağırsaydınız. İndirim iyi olurdu çifte Kral...:D

Güzel paylaşım bilader, organizasyon çok güzel olmuş. Paylaşım için teşekkürler.
MF nin olduğu kareler harika:D Diğerleri; Delete