agrofarm 430dt

s.aleyküm ağalar uzundur girmiyorum foruma baya değişmiş güzelde olmu :)
bugün deutz bayiine gittim agrotron k420 almayı düşünüyordum ciddi olarak görüşmeye gittim fakat yetkiliyle konuştum agrotronk420 modelini kaldırmışlar artık üretmiyorlarmış onun yerine agrofarm430dt üretiyorlarmış bu biraz kafamı karıştırdı özellikleri aynımıdır acaba bana eski agrotron daha iyi gibi geldi sanki??

Ynt: agrofarm 430dt

biz 410dt kullanıcısıyız cok memmnunuz k420yide köyümüzde kullananlar var onlarda memnun ancak farkları onlar shuutle dügmeli buçuk gibi özellikleri varr kafanız karısmasın tavsiye ederim

K serisinin tedavülden kalktığı doğrudur. Fakat yerine Agrofarm 430 değilde yeni 5 serisi üretilecek. Sitemizde paylaşımları yakın zamanda oldu. Ama ne zaman ülkemize gelir, satışa sunulur bilemeyiz. Daha çok beklemek gerek...

alipasalierkan link=topic=63414.msg712159#msg712159 date=1362259536' Alıntı:
K serisinin tedavülden kalktığı doğrudur. Fakat yerine Agrofarm 430 değilde yeni 5 serisi üretilecek. Sitemizde paylaşımları yakın zamanda oldu. Ama ne zaman ülkemize gelir, satışa sunulur bilemeyiz. Daha çok beklemek gerek...
evet kardeşim iki çeşidi varmış agrofarmların biri daha teknolojik diğerleri ise mekanik ama üzüldüğüm nokta k serisinin içi vitesleri felan çok hoşuma gidiyordu elektronikti bu agrofarmların vitesleri mesela sanırım hala uzun çubuk tarzı vitesler