işte MF nİn GüCü Bu OlSa GeReK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: işte MF nİn GüCü Bu OlSa GeReK

Aynen ramazan abi katılıyorum sonuna kadar mf 240 4. vitesı bulcam dıye anam aglıyor adamlar Geri ile 2 nın arasına 4 . vıtesı koymuslar ne akla hıkmetse. :D artık

R 4 2

1 3

Boyle bı vites mı olur yaaa :D kaç kere garçlaştım bı bılsenız 100 kere 4. vitese takıyorsam 80 veya 90 nı nı garçlatmısımdır :D gelmıslaer bana bu motoru ovuyorlar. zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D ;D

Fiat_Junior, Junior_Fiat şimdide Lift_o_matic fiat kardeşim benim :D Siz 4 vitese geçireceğim diye geri vitese geçiriyordunuz onu nasıl yapıyordunuz bir anlatsana, 3. vitesten geri vitese nasıl geçiyormuş bu motor :D :D 240s ile çok haşır neşirsin herhalde unutursun 54C kullanmayı birde.. :D

Mahmutt link=topic=63434.msg712599#msg712599 date=1362342229' Alıntı:
Fiat_Junior, Junior_Fiat şimdide Lift_o_matic fiat kardeşim benim :D Siz 4 vitese geçireceğim diye geri vitese geçiriyordunuz onu nasıl yapıyordunuz bir anlatsana, 3. vitesten geri vitese nasıl geçiyormuş bu motor :D :D 240s ile çok haşır neşirsin herhalde unutursun 54C kullanmayı birde.. :D
8-9 yıldır kullanıyorum bir kere bile 3 den geriye geçirmedim ama mf lerde 1 den geriye 15 kere geçirmişimdir :D

Mahmutt link=topic=63434.msg712599#msg712599 date=1362342229' Alıntı:

oyle bı vites varkı gecıyor 1 kere gecti yalnız 3 den gerıye gectı devrıne mı ne deng geldı ama gecti ama genelde garclıyor...

tt6054c link=topic=63434.msg712602#msg712602 date=1362342362' Alıntı:
8-9 yıldır kullanıyorum bir kere bile 3 den geriye geçirmedim ama mf lerde 1 den geriye 15 kere geçirmişimdir :D

kardesım 4 . vıtesi 2 den uzak Geriye yakın yapmıslar karısıyor vites junıor bana ait değil bu arada.

Sana demedim ben yukarıda ki gidip gidip gelen yaşıtına dedim onlar her vitese sorunsuz geçirebiliyormuş geri dahil öyle diyordu :D :D

54_lift_o_matic link=topic=63434.msg712603#msg712603 date=1362342503' Alıntı:
oyle bı vites varkı gecıyor 1 kere gecti yalnız 3 den gerıye gectı devrıne mı ne deng geldı ama gecti ama genelde garclıyor...

Devrine denk geldi 3. vitesten geri vitese geçti.... :D Sonra ne oldu yola devam mı? :D :D

Vay efendim saygıda kusur ettiysek affola, yaşınızı kestiremedik isminize bilmedik sizde yazmamışsınız profile ne edeydik ne diyeydik şaşırdım şimdi...

Arkadaşlar, lütfen işi aşırı fanatikliğe dökmeden, saygı kuralları çerçevesinde, birbirimiz kırmadan konuyu tartışalım. Bu arada mahmut saygısız şekilde konuşacak biri değildir. Lütfen kullandığımız kelimleri dikkatli seçelim..

54_lift_o_matic link=topic=63434.msg712565#msg712565 date=1362338541' Alıntı:
Kum gıbı toprak :D bunu mu gosterıyorsunuz rezıllsiniz :d
lan bebe sen kimsinde kime rezil diyorsun. malın önde gideni, kaç defa uyarı aldın hala utanmıyorsun. ismin değişsede cismin aynı bu hakaretleri o rezil kelimesini etmesen dumayacaktın. kardeşim bu yönetim nerde. adam 1000 tane üyelik yaptı hala burda ortamı germesine izin veriyorsunuz !!!!!!

yaa yaşın kaçta 8 - 9 yıldır 3 ü 2 yi biliyorsn.. la olum milleti germeyin. hererde siz varsınız , insanların emek çekip paylaştığı güzelim konuların içine diyorsunuz.

mf yada nh kullanıcısı deilim ancak kullanmış biri olarak fanatiklik yapmadan yorumumu yapayım. nh nin sürdüğü toprak çok yumuşak gözüküyor.mf ise çamur ve önünde ağırlık yok.mf yağ atar yağ yakar falan diyenlerede şaşıyorum.bir traktöre haddini aşan bi ekipman takarsanız hem çok yakar hemde motor ömrü kısalır. o 75 lik nh yi getirin 5 li dönerli pullukla bizim burda 5 metre gitsin size aynısından 2 tane traktör alıcam.amcaoğlunda nh tn 75 vardı 4x4 avrupa 2 yılda iki kez arkayı dağıttı 1 kezde şanzımanı yedi.bu kadar aşırı fanatik olmayın. masseyi çiftte nh deil hiçbiri yakalayamaz. her traktörün kendine özgü üstün yanları vardır elbet konfor yakıt çekiş kuyruk mili vs vs...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...