kubato

kubatocu arkadaşlar 85-90 hb gücünde kabinli klimalı modeli varmı?
ben sizler hakkıyla fanatik olmadan kullaananlardan bilgi istiyorum.
garanti süresi nekadar-fiytları nekadar.
yakıt-güç-süraat-konfor
VE ÖNEMLİSİ ZOR VE RAMPA EGİMLİ YERDE İŞ YAPACAK HAAKKINI VERİRMİ?

Ynt: kubato

kubota yu ilk kez bu sene pullukta denedik yeni alabilmiştik pulluğu ancak ...meğer bu zamana kadar boş konuşuyormuşum tam motoru görmeden ... samimi,yetime inanın harika bir çekişi var ve yakıtı gerçekten çok ideal dahada düşer bizim motorun yakıtı ...yolda 6 vitesli oluşu çok hoş birde parçalı tarlklarda manevrasından dolayı sürmesi çok hoş...çok kolay gaz yiyor ve uıygun viteste hiçmi hiç bayılmıyor ...alana binenen hayırlı olsun ilerde daha başarılı olurlar...

Kubota çok değerli bir makina, kabin dizaynı çok hoş, oturan kalmak istemez... ama son serideki genişletilmiş kabinler bile dar. Japonlar kendilerine göre yapmış herhal...

Zetor almasak Kubota diyecektik...

Geniş kabin şartsa Zetor ' un kabininden 2 kabin çıkar :)

Kubota gibi düz pompalı-yakıt seçmez, 6 vites ve rakipsize yakın çekişi var (dünya traktör ağırlık çekme şampiyonu)...

Almasanız da mutlaka inceleyin derim!

ben zetoru takdie ediyorum ama arkasında duran köklü firma yok...
kubato şuanki modelerinde 95 hb kabin dar çok hemde ben traktör sürüken çocugum eşim veya komşum arkada remorkda gitsin soguk sıcak toz vs..
kubato türkiyede traktörün ne anlama geldğini çok iyi anlmalı konya fuarında konuyu ne şirketin türkiye yetkilisi nede japon yetkilisi anladı..japon türkçe bilmiyor mazareti var ya türk yetkilinin ne mazareti var...
erkuntun yanına alcaktık ama olmadı..
kubato kaliteli ama anlayış farkı var...
erkunt traktörüm var fabrikadan bir çok özel işlem istedim ve özel yaptırdım kafama ve kullanma istegime göre kubatoya zetora veya başka bir fabrikaya ben bunları yaptıraram arada fark var...
ama yinede kubato düşünorum tabiki erkuntun 100 lügün yanına çünkü şuan 8.erkunt oldu 100 lükle 9. olacak...inşallah ALLAH herkese nasip etsin ...

bizde ikinci adamı bulamıyoz tarlaya gidecek ..:)
köylü link=topic=63467.msg738375#msg738375 date=1367428516' Alıntı:
ben zetoru takdie ediyorum ama arkasında duran köklü firma yok...
kubato şuanki modelerinde 95 hb kabin dar çok hemde ben traktör sürüken çocugum eşim veya komşum arkada remorkda gitsin soguk sıcak toz vs..
kubato türkiyede traktörün ne anlama geldğini çok iyi anlmalı konya fuarında konuyu ne şirketin türkiye yetkilisi nede japon yetkilisi anladı..japon türkçe bilmiyor mazareti var ya türk yetkilinin ne mazareti var...
erkuntun yanına alcaktık ama olmadı..
kubato kaliteli ama anlayış farkı var...
erkunt traktörüm var fabrikadan bir çok özel işlem istedim ve özel yaptırdım kafama ve kullanma istegime göre kubatoya zetora veya başka bir fabrikaya ben bunları yaptıraram arada fark var...
ama yinede kubato düşünorum tabiki erkuntun 100 lügün yanına çünkü şuan 8.erkunt oldu 100 lükle 9. olacak...inşallah ALLAH herkese nasip etsin ...