ErkunT BayırI ÇıkamıyorkeNN.. :):):)

Ynt: ErkunT BayırI ÇıkamıyorkeNN.. :):):)

yusuf abi ve muzaffer abi paylaşımı yapan arkadaş karda hiç traktör kullanmamış anlaşılan karın altında buz var traktör tutunamıyor yerinde erkunt değil istediğin motoru getir çıkaramaz ordan çünkü alt taban buz bide 54_lift_o_matic bu aralar forumda tüm tartışmalarda baş rolde oynuyorsun hayırdır forumu birbirine katmak için mi görevlisin sen

delihan link=topic=63478.msg713241#msg713241 date=1362432331' Alıntı:
yusuf abi ve muzaffer abi paylaşımı yapan arkadaş karda hiç traktör kullanmamış anlaşılan karın altında buz var traktör tutunamıyor yerinde erkunt değil istediğin motoru getir çıkaramaz ordan çünkü alt taban buz bide 54_lift_o_matic bu aralar forumda tüm tartışmalarda baş rolde oynuyorsun hayırdır forumu birbirine katmak için mi görevlisin sen

Paylaşım yapmak herkesın hakkı oldugu gıbı benımde hakkım nıye boyle yorumluyorsun ılginç...

54_lift_o_matic link=topic=63478.msg713248#msg713248 date=1362432673' Alıntı:
Paylaşım yapmak herkesın hakkı oldugu gıbı benımde hakkım nıye boyle yorumluyorsun ılginç...
paylaşım var paylaşım var sen bu yaptığın paylaşıma bi bak erkunt ile dalga geçiyorsun resmen şimdi niye öyle yorumladım anladın mı halbuki erkuntun nh yi çekip sürüdüğü bir sürü video var ama biz niye paylaşmıyoruz çünkü forumda o tarz paylaşımlarda hep sıkıntı yaşanıyor sende dalga geçici bir başlıkla yangına körükle gidiyorsun sonrada ufo gören masum köylü rolünü oynamaya çalışıyorsun ...

delihan link=topic=63478.msg713250#msg713250 date=1362432831' Alıntı:
paylaşım var paylaşım var sen bu yaptığın paylaşıma bi bak erkunt ile dalga geçiyorsun resmen şimdi niye öyle yorumladım anladın mı halbuki erkuntun nh yi çekip sürüdüğü bir sürü video var ama biz niye paylaşmıyoruz çünkü forumda o tarz paylaşımlarda hep sıkıntı yaşanıyor sende dalga geçici bir başlıkla yangına körükle gidiyorsun sonrada ufo gören masum köylü rolünü oynamaya çalışıyorsun ...

he kardeş öyle tamam sensin.

burada cekısme vıdeolarını koyuyorsunuz herkes ıstedıgı vıdeoyu koyabılıyor ben koyunca nıye sorun oluyor anlamıs değilim ne yanı erkunt romork u cıkaramıyorsa bunda benım ne sucum var arkadasım yaw...

54_lift_o_matic link=topic=63478.msg713255#msg713255 date=1362432972' Alıntı:
he kardeş öyle tamam sensin.

burada cekısme vıdeolarını koyuyorsunuz herkes ıstedıgı vıdeoyu koyabılıyor ben koyunca nıye sorun oluyor anlamıs değilim ne yanı erkunt romork u cıkaramıyorsa bunda benım ne sucum var arkadasım yaw...
nasıl bakmak istiyorsan öyle görürsün bu bir ikincisi ben hiçbir çekişme videosu yayınlamadım ve senin suçun yok tek suç varsa oda fatmagülün :)

phantomerkunt link=topic=63478.msg713256#msg713256 date=1362433200' Alıntı:
nh nereyi çıkarmış olduğu yerde patinaj ediyor ki zaten çıkarmasıda beklenemez buz çünkü. ne amaçla açılmış bu konu bilmiyorum
senin geçmişine rahmet abi bir söyle de anlasın arkadaş memleketin neresi 54_lift_o_matic hiç karda traktör sürdünmü ?

ben erkuntu kotulemıyorum kı ılerde meyvecı serısını alabılırz bızde, sadece paylasımda bulundum..Abartmayın bu kadar
!

Paylasım yapmıyorsanda o senın sorunun kardesım yap paylasımını bızde yorumumuzu yapalım herkes ıstedıgı seyı paylasabılır...

tamam efendiler...
sakin olalım her konuda mimlenirsek ayıp olur kadir bu kadar yeterli..paşam
şu an erzurumu kar yağışı ve tipi götürüyor haberiniz olsun..:)