NEDEN BÖYLE OLUYOR Kİ :(

Ynt: NEDEN BÖYLE OLUYOR Kİ :(

abi ambalajı farklı.... öğle değil aşağıdaki linkteki gibi ambalajı....
http://www.agrobestgrup.com/ilac.php?dilkod=&ilacid=29&kat=borecaf
abi senin dediğin blue bordoyu bir yer yok dedi biyer var dedi var diyende fiyatı uçuk söyledi.... benim bu aldığım ilaçı ve yanında bir kaç bişey daha vardı 45 liraya aldım..... borecaf yanlış hatırlamıyosam 10-15 lira arasında bişey olması lazım....

tavaslı_okan link=topic=63506.msg715911#msg715911 date=1362899141' Alıntı:
abi ambalajı farklı.... öğle değil aşağıdaki linkteki gibi ambalajı....
http://www.agrobestgrup.com/ilac.php?dilkod=&ilacid=29&kat=borecaf
abi senin dediğin blue bordoyu bir yer yok dedi biyer var dedi var diyende fiyatı uçuk söyledi.... benim bu aldığım ilaçı ve yanında bir kaç bişey daha vardı 45 liraya aldım..... borecaf yanlış hatırlamıyosam 10-15 lira arasında bişey olması lazım....
Buda iyi bir markanın malı uyduruk bi mal değil. Blue bordo pahalı biraz evet ama kendini kanıtladı 2-3 yıldır çok güzel. Bizde 95 tl orda 100 veya 110 olsun fazlası haksız kazanç olur tabii ki..

tavaslı_okan link=topic=63506.msg716282#msg716282 date=1362946696' Alıntı:
yok abi 110 lira dese yine alacaktım ama 140 lira dedi almadım.... gerçi ordan hiç bişey almadım da ama başka bi yere sordum o bende yok dedi.... bugün atacaktım hava bozuktu salı günü atacam artık....
ohhh ne güzel sen alıp atana kadar cevizlerde hal kalmayacak okan ..:)

en garantilin nokta atışı yaprak analizidir aslında agaclarda daha cok işe yararmış ben tarla bazında tarla bitkilerinde yaptırrım iyi sonuclarda alırım hastalık oldugunda gec kalınmış olsa bile en azından hastalıgın veya element eksikliginin ne oldugunu biliyorsun bilgi herşeydir

SEYİT link=topic=63506.msg716289#msg716289 date=1362946985' Alıntı:
en garantilin nokta atışı yaprak analizidir aslında agaclarda daha cok işe yararmış ben tarla bazında tarla bitkilerinde yaptırrım iyi sonuclarda alırım hastalık oldugunda gec kalınmış olsa bile en azından hastalıgın veya element eksikliginin ne oldugunu biliyorsun bilgi herşeydir

Türk tarımı kurtulacaksa, sizin gibi bilinçli çiftçiler sayesinde kurtulur Seyit bey, Tebrik ederim sizi...Bilgi HERŞEYDİR....

Analizleri kime yaptırıyorsunuz?

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=63506.msg716286#msg716286 date=1362946875' Alıntı:
ohhh ne güzel sen alıp atana kadar cevizlerde hal kalmayacak okan ..:)
abi hava zaten kapalıydı akşamdan da biraz çilemişti... tam holderi takıyodum ki dedem hava yağcak boşu boşuna atma dedi bende yanaşmadım ondan sonra zaten akşam üstüde çiledi.... sonra ağaç dikmeye gittim...
SEYİT link=topic=63506.msg716289#msg716289 date=1362946985' Alıntı:
abi onu zaten bu yaz yapacaz artık yapacak bişey yok....
Hermiyas link=topic=63506.msg716297#msg716297 date=1362947386' Alıntı:
Türk tarımı kurtulacaksa, sizin gibi bilinçli çiftçiler sayesinde kurtulur Seyit bey, Tebrik ederim sizi...Bilgi HERŞEYDİR....

abi bildiğim kadarıyla tarım il müdürlüğü yapıyor....

Hermiyas link=topic=63506.msg716297#msg716297 date=1362947386' Alıntı:

konyada bsk labaratuvarı var fatih bey http://www.bsktarim.com.tr/ şu anda ekecegim kuru fasulye tohumlarını analiz yaptıyorum bakteri mantar cok verim kayıpları oluyor