HAVUÇ İŞİ DEDİĞİN...

Ynt: HAVUÇ İŞİ DEDİĞİN...

ramazanpullu link=topic=63547.msg714195#msg714195 date=1362592075' Alıntı:
güzel paylaşım
bizim çıkmama gibi sorunumuz yok :)
havucu römorka aktarıyorlar çıkamadıkları için aktarmada havuçlar kırılır zaiyat olur

Merak ediyorum, hawuç işi taşıması falan çok zor olmalı, yolda sürekli 3-4 römork görüyorum. Neden onları büyük tek bir römorkla taşımıyoruz da 3-4 römork katar yaparak taşıyoruz...

Merak ediyorum, hawuç işi taşıması falan çok zor olmalı, yolda sürekli 3-4 römork görüyorum. Neden onları büyük tek bir römorkla taşımıyoruz da 3-4 römork katar yaparak taşıyoruz...
tarla 15 km yi geçiyorsa en güzeli kamyon ile taşımak hem yakıttan hem zamandan kazanmak için
3 4 römorku tek büyük römorka aktarmak olmaz havuçlarda kırılma zaiyat çok olur
Ramazan ağa burun kıwırdı beğenmedi Latife tabiki...
teknoloji ye uymak gerekli dediğiniz gibi ama bizim videodaki gibi çıkamama sorunumuz yok

ramazanpullu link=topic=63547.msg714204#msg714204 date=1362592990' Alıntı:
tarla 15 km yi geçiyorsa en güzeli kamyon ile taşımak hem yakıttan hem zamandan kazanmak için
3 4 römorku tek büyük römorka aktarmak olmaz havuçlarda kırılma zaiyat çok olur teknoloji ye uymak gerekli dediğiniz gibi ama bizim videodaki gibi çıkamama sorunumuz yok

Teşekkürler aydınlatıcı bilgi için...

ramazanpullu link=topic=63547.msg714195#msg714195 date=1362592075' Alıntı:
güzel paylaşım
bizim çıkmama gibi sorunumuz yok :)
havucu römorka aktarıyorlar çıkamadıkları için aktarmada havuçlar kırılır zaiyat olur
Ramazanabi işini bilir yoksa çoktan en kralını çekerdi tabi herişin bir bilini farklı olur

Paylaşım İçin Teşekkürler...

Hermiyas link=topic=63547.msg714198#msg714198 date=1362592562' Alıntı:
Dediğiniz Gibi Büyük Römorkları Ben Mesela Pancarda Kullanamam, Çünkü Pancar Lifine Sığmaz... Bu Yüzden 8-10!ar Tonluk 4 Römork Götürüyoruz...
Ve O Büyük Römorku Sadece Taşıma İşinde Kullanabilicez... Boru İşinde Kullanamayız...

omerfarukkoc link=topic=63547.msg714230#msg714230 date=1362594558' Alıntı:
Paylaşım İçin Teşekkürler...
Dediğiniz Gibi Büyük Römorkları Ben Mesela Pancarda Kullanamam, Çünkü Pancar Lifine Sığmaz... Bu Yüzden 8-10!ar Tonluk 4 Römork Götürüyoruz...
Ve O Büyük Römorku Sadece Taşıma İşinde Kullanabilicez... Boru İşinde Kullanamayız...

Sağolsunlar bugün Ramazandan we senden de bir şey öğrenmiş olduk....Teşekkür ederim ikinize de....