Trak Kulüp için hukuk bölümü?

Arkadaşlar böyle bir fikir geldi aklıma. Acaba hukuki sorunlar için bir bölüm açılsa ve ben ve diğer üyeler üyelerimizi hukuki sorunlarına çözüm arasak? Sizce nasıl olur. Fikirlerinizi almak istedim. Şahsen ben elimden geldiğince yardımcı olmak isterim..

Ynt: Trak Kulüp için hukuk bölümü?

hakan1 link=topic=63570.msg714429#msg714429 date=1362608120' Alıntı:
Bence gayet yararlı olur.Birçok çiftçinin mal mülk bölüşmesinden davalık oldugunu ben kendim şahit oldum.tabi bu bi örnekti mutlaka yararlı olur inanıyorum.
Aynen bende öyle düşündüm. En azından buradan yardımcı olmaya çalışırız. Üylerimize genel ve günlük hayatta işlerine yarayacak hukuki bilgiler de paylaşırız

tümosan 8095 link=topic=63570.msg714433#msg714433 date=1362608871' Alıntı:
teşekkürler ahmet bey.
düşünceniz cok güzel .allah razı olsun.
ben az önce tarımsal desteklerden banka kesintileri neden il ve ilçelerde farklı diye bi ileti actım bi inceleyip ,görüşünüzü yazarsanız inanın cok mutlu olurum.
ben teşekkür ederim abi güzel yorumun için. tamam abi bakıyorum hemen

Mustaf-a link=topic=63570.msg714435#msg714435 date=1362609337' Alıntı:
Hukuki konularda yardimci olacak kimler var? Bolum acmak kolay ama bu bölümdeki sorulara cevap verecek bir kac kişi lazim.
Mustafa Bey ben avukatım. Hukuki konularda üyelerimize yardımcı olmak istiyorum. Böyle bir fikir geldi aklıma ve paylaşıp görüş almak istedim.

Mustaf-a link=topic=63570.msg714439#msg714439 date=1362609921' Alıntı:
Anlıyorum. Benim de ifade etmek istedigim bir kac tane daha hukukcumuz olsa cok daha guzel olur ve bolum aktif olur. Oneriniz mantikli, biraz dusunelim.
Evet doğru söylüyorsunuz. Dediğiniz gibi bir kaç kişi daha olursa biraz daha aktif olması muhtemel. Teşekkür ederim..

Güzel olur böyle bir konunun olması tabiki herkesin sorunu olabilir en azından burada cevaplanır bi fikir sahibi olunur tartışılır bir yol gösterilir burada deneyemli üye abilerimiz ve kardeşlerimiz yardımcı olur elimizden geldignce bizde yardımcı olmaya çalışırız

mrts link=topic=63570.msg714445#msg714445 date=1362612332' Alıntı:
Arkadaslar bende avukatim yardimci olmak isterim. Yabanci sayilirim forumu ama zamanla konusurz tanisirz.
Meslektaşım hoşgeldin. Böyle bir fikir geldi aklıma. Bütün üyelere hukuki konularda hem yardımcı olmak hem de bilgilendirmek amaçlı bir bölüm olduğu takdirde faydalı olacağına inanıyorum..

Hukukcu_Efe link=topic=63570.msg714512#msg714512 date=1362649120' Alıntı:
Meslektaşım hoşgeldin. Böyle bir fikir geldi aklıma. Bütün üyelere hukuki konularda hem yardımcı olmak hem de bilgilendirmek amaçlı bir bölüm olduğu takdirde faydalı olacağına inanıyorum..
Hoşbulduk. İyi düşünmüssün faydali olacaktir.