Yeni Uzel 260 gold üretimi

Ynt: Yeni Uzel 260 gold üretimi

Bizim eski sattığımız traktördü 260G. O nasıl bir traktördü öyle fendt 936 getirseler değişmezdim aşıktım resmen :D

Traktör piyasasında çok ciddi bir boşluk var.Uzelin kapanışından sonra(kapandığına sevindim;traktörlerini beğenmiyordum) ortaya çıkan boşluğu erkunt ve Tümosan dolduramadı.New Holland standartlarında üretim yapan yerli traktör yok.Erkunt bence çiftçilerle bir an önce diyaloğa geçip traktörün mevcut sorunlarını öğrenip, bu sorunları gidermeli ve piyasadaki boşluğu kapatmalıdır.Tümosandan ümitsizim...

Arkadaşlar Uzelin ürettiği traktörleri övmeyin lütfen.3085 lik kullandım.Akrabamda var.Şu an 3500 saatte ve her yerinden ses geliyor.Yoğunlukla rotil işlerinde kullanıldı ancak 3500 saat bir traktör için o kadar da çok sayılmaz.Ayrıca Uzelin traktörleri toprağa tutunmuyor.Traktör dediğin tarlada çalışırken badanaj etmeyecek.

PLADAL link=topic=63581.msg714545#msg714545 date=1362660643' Alıntı:
Ben birkaç ay önce uzele mail atmıştım. Mailimin konusu 260 golddu. Dedimki : ' Siz bayilerin, servislerin,çiftçilerin taleplerine hiç kulak vermiyor musunuz? 2 el 260 goldların 3060 lardan bile pahalı olduğunu görmüyor musunuz? Mademki 240 goldu üretiyorsunuz bunun yanına 240 gold la aynı platformda olan euro 3 motorlu 250 gold ve 260 gold neden eklemiyorsunuz. Newholanda nasılki 56s seisi ve tt serisi var isteyen istediği seriden alıyor. Çıkarın 250 gold ve 260 gold isteyen 3050 ,3060 phantom alsın,isteyen de 250 gold , 260 gold alsın.' Aslında konuyu gerekçeleriyle birlikte çok iyi bir komposizyon yaptım. Bu sadece özeti.
Birkaç gün önce aradılar. Dedilerki şu an en fazla talebin 240 golda olduğunu ve bu yüzden üretime 240 golddan başladıklarını, 260 gold hakkında bayiler ve servislerden talep olduğunu,bundan snra taleplere göre model çıkaracaklarını ve 260 goldu da yıl sonuna doğru üretmeye planladıklarını bizzat bana telefonda söylediler. Ancak dediklerini gerçekleştirirlermi bilemem.

mail adresleri şuan alinizse mevcutmu gönderebilrimsiniz ??

Vira Bismillah.Uzel tekrar üretime başladı.Yılbaşına kadar 240 üretecek.Şu anda montaj bandında 50 adet traktör var.Yılbaşından sonra diğer modellerin üretimi başlayacak.Traktör piyasası çok büyüdü.Bu pazarda tüm markalara yer olduğu gibi traktörün kralına haydi haydi yer var.Hayırlı olsun.

nekadarda yeniden üretilse eski 260 gibi olamaz uzel mf perkins bir bütündü bölündü eskisi gibide olamz bir cam kırılırsa nekadarda yapıştırsan eskisi gibi olmaz yeni uzellerde eskisi gibi olmaz

zehriduman link=topic=63581.msg808349#msg808349 date=1386773930' Alıntı:
nekadarda yeniden üretilse eski 260 gibi olamaz uzel mf perkins bir bütündü bölündü eskisi gibide olamz bir cam kırılırsa nekadarda yapıştırsan eskisi gibi olmaz yeni uzellerde eskisi gibi olmaz

sizin düşüceniz üretim gerçekleşirse uzelin pazarı ve tabanı ve servisi harşeyi hazır...

ufukk link=topic=63581.msg808618#msg808618 date=1386792387' Alıntı:
Uzelin yeri pazara dönse birkac senede epeyce ilerler, :)
işlh ilerler ama ben pek umutlu görmüyorum bahçe işi ile uğraşıyorum çıkaraağı odel 3060 minimax çıkarmış adam ben eskisini daha kaliteli buluyorum tercihim ilk ondna yana oluyor mf kullanıcıları çoğuda bunu söylüyo söylenen bakılırsa pek eski şanı olmuyacak gibi ama şöyle bir artısı olur parça sıkıntısı çekmeyiz :)oho-*s

gokhanozkan link=topic=63581.msg808619#msg808619 date=1386792596' Alıntı:
Bununla ilgili en ufak haber yok.kaynak kesinmi.ispat edilirse seviniriz
Çeşitli kaynaklardan doğrulanmış bir haber.Bu sefer iş ciddi.2014 te 5000 aet traktör üretecek.Traktörde fazla teknolojik yenilik yok.Diğer firmalar hala uzeli taklit ediyorlar.Tümosanın basının önüne çıkardığı sıfır traktörlerde marş basmamış.Makinaları çalıştıramamışlar.Varın gerisini siz düşünün.Ki bu firma yılda 8-10 bin traktör satıyor.

köylü link=topic=63581.msg809038#msg809038 date=1386870185' Alıntı:
ben uzeli bulamdım
Sen uzeli bulamiyon yusuf abi.millet uzelin fabrikada ne olup bittigini biliyor.ben bununla ilgili kaynak bulamadim.onu birak uzeli ariyorum telefona kimse cikmiyor.gecen bir evrak lazim oldu birini yolladim fabbrikaya.kapida bir tane bekci var.baskada kimse yokmis.ama iveride uretim var.l diyorlar.kaynak veya ispat lazim.keske uretse uzel