POLONEZ MEKANİK HUBUBAT MİBZERİ NASIL?

Ynt: POLONEZ MEKANİK HUBUBAT MİBZERİ NASIL?

Abi adamin diger videolarinida izledim. Boyle kosnemis yani kabarmis toprakta ekstra agirlik taban yapmaz mi. ? Her ne kadsar dik rotavator belli bi kismi karistirsada bana yapar gibi geliyor. Birde diger videolarinda adam surum yapiyor fakat otlu yeri suruyor. Acaba surmeden once bi ilaclama yapiyorlar mi yoksa oyle direk surum mu oluyor

doganbey1 link=topic=63600.msg714850#msg714850 date=1362689521' Alıntı:
Abi adamin diger videolarinida izledim. Boyle kosnemis yani kabarmis toprakta ekstra agirlik taban yapmaz mi. ? Her ne kadsar dik rotavator belli bi kismi karistirsada bana yapar gibi geliyor. Birde diger videolarinda adam surum yapiyor fakat otlu yeri suruyor. Acaba surmeden once bi ilaclama yapiyorlar mi yoksa oyle direk surum mu oluyor

Doğancan benim göremediğim neleri görmüşsün sen yaf :)

War ben anlamaz oralardan :)

Sadece Polonez e odaklanmıştım ben....

Ben çift diskli istiyorum Cihan Özece irtem çift diskli de problem yaşamışlar...

Geriye pek fazla bişi kalmıyor istediğim özelliklerdeki ürün için...

Hawalı alırsam kesin yerli Köymak alacağım, mekanik çift diskli baskı tekerli de yerli pek seçenek yok....

Kalite özellik olarak bu Polenez ' i çok beğendim....Firmasından bi kaç ürün daha gelecek arada hesaplı bir şekilde alabilirim, onun için Polonez çok cazip görünüyor bana....