GÖRMEDIM AMA DUYDUM!!!!!!!

ARKADASLAR TOPLAMA TRAKTÖR VARMIS USTAMADA SORDUM DOĞRULADI VE BAYA VERIMLIYMIS KABORTA MF 165 LİK KABORTASI
MOTOR 265 LİK 168 İK MOTORU PERKINS 236 KODLU ORTA GÖVDE STEYR BASAK A AİTMİŞ VİTES BALATA VESAYRE,, EN ARKA DINGIL KOLLAR HIDRLİK FREN AKS VESEYRADE FİAT 640 (70-56) YA AİTMİŞ TRAKTÖRE ARKADAN BAKINCA FİATÖNDEN BAKNCA MF İMİŞ BILGISI OLAN VARMI ???

Ynt: GÖRMEDIM AMA DUYDUM!!!!!!!

valla arkadaslar ben bu olayı ta çocuken duymustum ben kayseride yasıyorum yozgatta bu trakörlerden var denmişti gecen ustama sordum hatta ustamın dediği bizim ilçeye bağlı amarat köyü var orda varmıs gecenlerde gelmiş hid.direksiyon takmıs ))) yine gelirse adam arıcak benı denk getirebılrsem fotolarını cekerım :D

gokhanozkan link=topic=63650.msg715557#msg715557 date=1362832564' Alıntı:
terbiye sınırları içinde bir cümle olduğunu düşünerek sana cevap yazmayacağım ....
kendin kaşanıyon usta önden mf arkadan fiat yandan bakınca ben ne yani şimdi :D tamam özürdilerim biraz fazla oldu sanırım :(

sinan1 link=topic=63650.msg715558#msg715558 date=1362832883' Alıntı:
kendin kaşanıyon usta önden mf arkadan fiat yandan bakınca ben ne yani şimdi :D tamam özürdilerim biraz fazla oldu sanırım :(
eyvallah.neyse konuya dönelim.traktör masseey 184 tür.perkins motorlu fiat arkalıdır.ormancılar çok sever.tarla piyasasında çok tutulmaz.70 hp olan 184 modeli 12 bin tl civarındadır.

Almanya ve Amerikada birçok bu şekilde traktör var.Mekanik bilgisi olupta durumu iyi olmayanlar yada farklı bir alanda üretim yapıp standart traktörlerin uygunsuz olduğu durumlarda gayet faydalı makinalar yapıyorlar kendilerine.Hatta yanlış hatırlamıyorsam ' Steiger ' de Amerikalı bir ailenin garajda ürettiği el yapımı bir model sonrasında bölgedeki çiftçiler tarafından beğenilince piyasaya üretmeye başlanıyor.

hani fabrikadan çıkma bi seri değilmiş usta yapımı mıs ama sıralaması doğrumu yanlışmı onuda bilmiyrum motor fiat arka steyr orta mf olabılır denkgetiirsem inceleyip siizinle paylaşırım